KB Penzijní společnost nabízí možnost sjednat penzijní spoření online přes mobilní aplikaci již od roku 2020. Aplikace je dostupná pro iOS i Android a vyžívat ji mohou i klienti, kteří nemají účet u Komerční banky. Průměrný věk těch, kteří si penzijko sjednali právě přes mobil, je 36 let. To je o 11 let méně než při sjednání jiným způsobem.

KB Penzijní společnost nabídla možnost sjednání penzijka přes KB Mobilní banku jako první penzijní společnost na trhu. Sjednání smluv skrze aplikaci je rychlé a jednoduché. Mohou jej uzavřít i ti, kteří nejsou klienty Komerční banky – stačí si sjednat KB Mobilní banku na jakékoli pobočce Komerční banky, bez nutnosti uzavírat jiný produkt.

Umožnili jsme zakládat smlouvy online protože lidé potřebují řešit věci rychle a jednoduše. Digitální technologie jsou pro mladou generaci naprostou samozřejmostí a my chceme oslovit i ty, kteří preferují tento způsob sjednání penzijka,“ uvádí Vladimír Jeřábek, předseda představenstva KB Penzijní společnosti.

Pro zajímavost, věk klientů, kteří zakládají smlouvy standardně na pobočce, je v průměru 47 let. Věk klientů zakládajících smlouvy přes mobilní aplikace je o jedenáct let nižší než při založení v ostatních kanálech, tedy 36 let. Městem, které pomyslně vyhrálo příčku v počtu smluv sjednaných online je, vyjma velkých měst jako Praha a Brno, také 65tisícový Most.

Výhody doplňkového penzijního spoření:

- státní příspěvek až 2 760 Kč ročně
- možnost příspěvku zaměstnavatele
- úspora na daních až 3 600 Kč ročně
- přehled a obsluha online v aplikaci KB Mobilní banka
- ke každé smlouvě uzavřené přes KB Mobilní banku do 31. 12. 2022 aktuálně bonus 1000 Kč dle podmínek marketingové akce 

Více informací >>>

Michal Teubner
Komunikace KB
mobil.: +420 606 653 219
michal_teubner@kb.cz