Komerční banka nabízí firmám, které obchodují s Ruskou federací, široké spektrum produktů a služeb. Speciální běžný účet Ruská platba umožní klientům realizovat příchozí a odchozí platby za zvýhodněných podmínek. Klienti, kteří si účet založí do 31. prosince 2012, navíc získají jeho bezplatné vedení až do 30. června 2013. Partnerem KB na ruské straně je sesterská banka Rosbank, člen skupiny Société Générale.

Komerční banka nabízí pro potřeby firem, které s Ruskou federací obchodují, veškeré potřebné produkty a služby, včetně speciálního běžného účtu Ruská platba s nejvýhodnějšími poplatky za příchozí platby z Ruska a odchozí platby do Ruska na trhu. V případě podání příkazu do 12.00 budou platby v EUR z KB do Rosbank připisovány v den přijetí příkazu. Součástí nabídky je také vedení účtu bez poplatků do 30. června 2013.

„Ruská federace je devátou největší ekonomikou světa a současně jedním z nejdynamičtěji rostoucích obchodní partnerů pro Českou republiku. Proto nabízíme ve spolupráci s naší sesterskou bankou Rosbank služby, které komplexně pokrývají potřeby našich klientů,“ uvedla Iveta Ocásková, zástupkyně výkonného ředitele pro distribuční síť pro korporátní segment KB.

Rosbank, člen skupiny Société Générale, je mezi téměř osmi sty bankami v Rusku šestou největší privátní korporátní bankou v objemu depozit a má mezi privátními korporátními bankami dvanácté největší úvěrové portfolio. V rámci nastavené spolupráce je připravena speciální nabídka od 1. října do 31. prosince 2012 na zřízení běžného účtu pro platební styk mezi Rosbank a KB bez poplatků. Jeho součástí jsou bezplatné příchozí platby z KB v rublech i odchozí platby do KB v rublech a převody v ruských rublech na rublové účty vedené v KB. Zároveň jsou garantovány nejen úvodní kontakty, ale také podpora po celou dobu trvání obchodního vztahu.

Bližší informace o nabídce lze získat u bankovních poradců, na telefonní lince 800 521 521 nebo na www.kb.cz.