Cinkačka 2000 Kč pro nové klienty Komerčky

Komerční banka a Mastercard přišly s unikátní hrou „Cinkačka“, kterou oslovily gaming komunitu a nabízí jejím prostřednictvím novým klientům atraktivní bonus ve výši 2000 Kč. Turnaj „Cinkačka World Championship“ obrátil „naruby“ model, kdy diváci na platformě Twitch.tv finančně podporují své oblíbené streamery – v rámci turnaje měli naopak influenceři možnost rozdávat peníze svým divákům. Dva týmy tvořené špičkovými českými streamery se utkaly ve čtyřech různých hrách o celkovou sumu 120 000 Kč, které rozdělily mezi své fanoušky.

21. 5. 2024 14:30

V rámci "Cinkačka World Championship" se utkaly dva týmy oblíbených českých streamerů. Na jedné straně Agraelus, který je dlouhodobě nejsledovanějším streamerem v České republice, společně s Flygunem a LiveOliverrem. Na opačné straně stál Herdyn, legenda hry League of Legends a dvojnásobný mistr České republiky, doplněný o Freeze, bývalého profesionálního hráče a trenéra zahraničních týmů, a hráčku Charmie. Tyto týmy soutěžily v sérii čtyř týdenních kol, přičemž každé kolo nabízelo možnost vyhrát 30 000 Kč. Celkově tedy influenceři rozdali svým divákům až 120 000 Kč.

Cinkačka - streameři

První kolo, které se konalo v úterý 16. dubna, sledovalo po celou dobu průměrně přes 6600 diváků, kteří celkem odsledovali téměř 20 000 hodin. Tento turnaj se tak stal nejsledovanější aktivitou mezi všemi českými kanály na Twitch.tv v tento den. Unikátnost této soutěže spočívá také v tom, že diváci mohli ovlivnit průběh turnaje tím, že sami vybrali hry pro jednotlivá kola na oficiálním webu kampaně.

"Cinkačka" je součástí speciální nabídky Komerční banky pro nové klienty, kteří mohou získat bonus 2000 Kč. Pro získání bonusu stačí nainstalovat mobilní aplikaci KB+, vybrat si jeden ze čtyř bankovních tarifů, které zahrnují účet, kartu a další služby, a dvakrát zaplatit kartou během dvou měsíců po sjednání účtu. Mezi tarify je i bezplatná varianta Start. Navíc si mohou klienti ke svému účtu vybrat herní kartu Mastercard s designem ze hry League of Legends, která do budoucna nabídne další herní benefity.

„Komerční banka dlouhodobě podporuje esport a českou gamingovou komunitu. Pojí nás podobné hodnoty, jako jsou podpora, fandění a společné úsilí při dosahování cílů. Uvědomujeme si, že esport představuje dynamicky rostoucí segment, který oslovuje miliony lidí napříč generacemi. Stejně jako esport nabízí šanci prožívat společné chvíle radosti a úspěchu, chceme, aby naši klienti tyto momenty zažívali i s našimi produkty a službami." 

Jitka Haubová, členka představenstva a provozní ředitelka Komerční banky

V minulosti Komerční banka ve spolupráci s Mastercard zaměřila své aktivity na celosvětový fenomén hry League of Legends (LoL), přičemž vydala úspěšnou sérii platebních karet s motivy této videohry. Kromě toho podpořila historicky největší český turnaj v LoL, který se konal v červnu 2022 v pražské O2 Universum aréně.

Komerční banka při podpoře esportové komunity tradičně spolupracuje se společností Mastercard. „V oblasti gamingu a esportu působíme dlouhodobě a jsem ráda, že právě v Komerční bance máme stabilního partnera, se kterým můžeme aktivně rozvíjet aktivity pro tuto komunitu. Příznivci esportu a gamingu jsou inovativní, moderní způsoby placení jsou pro ně zcela přirozené a rádi jim nabízíme nové zajímavé produkty, které je baví a přinášejí jim něco navíc. Například o platební karty s motivy oblíbené hry League of Legends je obrovský zájem a těším se, že společně budeme přinášet další unikátní zážitky v tomto segmentu,“ říká Jana Lvová, generální ředitelka společnosti Mastercard pro Českou republiku a Slovensko.

Cinkačka - Kai'sa