Komerční banka nabízí Hypotéku na udržitelné bydlení

Komerční banka klientům nově nabízí Hypotéku na udržitelné bydlení. Úvěr poskytuje zvýhodněnou úrokovou sazbu od 5,79 % a úsporu na poplatcích ve výši až 7 400 korun.

14. 8. 2023 13:30

Hypoteční úvěr se zvýhodněnou úrokovou sazbou získají klienti žádající financování energeticky úsporných nemovitostí. Tedy nemovitostí s Průkazem energetické náročnosti budovy*) s hodnocením energetické třídy A (mimořádně úsporné) nebo B (velmi úsporné), zpracovaným energetickým specialistou. Součástí úvěru je poskytnutí zdarma: 

  • Vyhodnocení žádosti o úvěr; 
  • Vyhodnocení rizik spojených s nemovitou zástavou.

„Naši klienti stále více hledají a preferují možnost využívat produkty a služby, které jsou přímo spojené s trendy udržitelnosti. Jsem proto ráda, že se nám podařilo klientům vytvořit nabídku, která nejen podporuje udržitelné bydlení, ale přidává zajímavý úrok a další odměny.“

Hana Kovářová, výkonná ředitelka pro Brand strategii a Komunikaci v KB

*) Do energetické náročnosti budovy spadají energie na vytápění, přípravu teplé vody, chlazení, větrání a klimatizaci a na osvětlení prostor. Budova je podle toho zařazena do jedné ze sedmi tříd (A až G) od „mimořádné úsporné" (A) až po „mimořádně nehospodárné" (G).

Tomáš Zavoral
+420 731 493 296
tomas_zavoral@kb.cz

Šárka Nevoralová
+420 734 236 325
sarka_nevoralova@kb.cz

Michal Teubner
+420 606 653 219
michal_teubner@kb.cz