Komerční banka připravila pro depozitní klienty Hello bank! atraktivní nabídku

V nejbližších týdnech obdrží depozitní klienti Hello bank! nabídku Komerční banky, která zachovává veškeré parametry jejich běžných a spořicích účtů, a přidává další služby související s nedávno oznámeným startem nové éry KB.

28. 4. 2023 16:30
„Jsme velmi dobře kapitálově i likviditně vybavenou bankou, která se rozvíjí organicky a je připravena růst i prostřednictvím zajímavých příležitostí, které se na trhu objeví. Velmi rádi v KB přivítáme klienty Hello bank! a podpoříme je v jejich budoucích projektech prostřednictvím komplexní nabídky našich služeb. Ty budou moci využívat jak digitálně, tak v široké síti našich moderních poboček. Dohoda s Hello bank! plně koresponduje s naší strategií a ilustruje vedoucí postavení Komerční banky na bankovním trhu v Česku. Je důkazem schopnosti KB uchopit příležitost anorganického růstu,“ říká Jan Juchelka, předseda představenstva a generální ředitel Komerční banky.


„Pro naše klienty chceme samozřejmě jen tu nejlepší péči. Jsme rádi, že se nám společně s Komerční bankou podařilo najít řešení, které našim klientům umožní pokračovat v moderním bankovnictví a jednoduché správě jejich běžných a spořicích účtů. Zaujala nás nová klientská propozice, kterou KB nedávno uvedla na trh, a jsme přesvědčeni o tom, že klienti naši společnou nabídku přivítají,“ říká Patrick Alexandre, generální ředitel Hello bank!.

Komerční banka posiluje svůj klientsky zaměřený přístup

V minulém týdnu představila Komerční banka veřejnosti vstup do nové éry bankovnictví, kde je klient středobodem veškerého dění. KB je bankou s nejmodernějšími technologickými nástroji s ambicí stát se lídrem v této nové éře. Ať už je klient na pobočce, nebo ve své bankovní aplikaci, zážitek a design jsou pro něj stejné. Všechny nově vybudované služby jsou snadno a rychle dostupné. Produkty jsou k dispozici na několik kliknutí v digitálních kanálech, veškerý prodej, služby a podporu může klient sjednat, využívat, měnit a rušit plně online. Pokud klient potřebuje, omnikanálový přístup mu samozřejmě umožní diskutovat s bankéřem na dálku, kontaktovat centrum podpory nebo přímo navštívit pobočku.

 

Infobox:                                                                                 

Komerční banka, a.s., je mateřskou společností Skupiny KB a je součástí finanční skupiny Société Générale. Komerční banka patří mezi přední bankovní instituce v České republice a v regionu střední a východní Evropy. KB je univerzální bankou se širokou nabídkou služeb v oblasti retailového, korporátního a investičního bankovnictví. Společnosti Skupiny Komerční banky nabízejí další specializované služby, mezi které patří penzijní připojištění, stavební spoření, leasing, factoring, spotřebitelské úvěry či pojištění. Vše je dostupné prostřednictvím sítě poboček KB, přímého bankovnictví a vlastních distribučních sítí příslušných společností a obchodních partnerů. KB působí rovněž na Slovensku, a to prostřednictvím pobočky zaměřené na obsluhu korporátních klientů a prostřednictvím některých dceřiných společností.

 

Hello bank! a transformace skupiny BNP Paribas Personal Finance SA

Česká pobočka francouzské banky BNP Paribas Personal Finance SA působící u nás pod obchodní značkou Hello bank! oznámila začátkem dubna rozhodnutí postupně pozastavit své bankovní aktivity v České republice. Ukončování bankovních služeb bude probíhat řízeně v průběhu následujících měsíců. Toto rozhodnutí bylo přijato na úrovni mateřské společnosti BNP Paribas Personal Finance SA a Česká republika je jen jednou z mnoha zemí, kde dochází k podobným krokům. Kontinuita bankovních služeb pro klienty a partnery bude zajištěna až do úplného vyrovnání všech smluvních závazků. Banka zároveň oznámila, že hledá pro své klienty to nejlepší možné řešení na českém trhu jak v oblasti úvěrů, tak i depozit. 

Více informací na www.hellobank.cz

 

O BNP Paribas Personal Finance SA

Přední poskytovatel osobních půjček ve Francii a v Evropě BNP Paribas Personal Finance je stoprocentní dceřinou společností skupiny BNP Paribas, která působí ve více než dvaceti zemích a zaměstnává téměř 18 tisíc lidí. V roce 2022 skupina oznámila celosvětový transformační proces, který bude zahrnovat změnu obchodních modelů ve všech zemích a postupné zacílení na trhy eurozóny.

 

Prostřednictvím svých obchodních značek, jako je Hello bank!, Cetelem, Findomestic v Itálii nebo AlphaCredit v Belgii, nabízí kompletní škálu spotřebitelských úvěrů v prodejních místech či na internetu. V České republice, Bulharsku, Francii, Německu a Itálii tuto nabídku ještě doplňují pojišťovací a depozitní produkty. Díky svým zkušenostem s prodejem úvěrových produktů a integrovaných služeb vyvinula strategii aktivního partnerství s obchodníky, výrobci a prodejci automobilů, on-line obchodníky a finančními institucemi (banky a pojišťovny) a je rovněž předním specialistou v oblasti zvyšování finanční gramotnosti, udržitelnosti a šíření osvěty ohledně bezpečných úvěrů.

Více informací na www.bnpparibas-pf.com


Šárka Nevoralová
sarka_nevoralova@kb.cz

734 236 325