• Vše o KB
  • Tiskové zprávy
  • Nová extra služba Cestování, jejíž součástí je Dlouhodobé cestovní pojištění pro celý svět od KB Pojišťovny, ušetří starosti i peníze, sjednat se dá za pár minut přes KB+

Nová extra služba Cestování, jejíž součástí je Dlouhodobé cestovní pojištění pro celý svět od KB Pojišťovny, ušetří starosti i peníze, sjednat se dá za pár minut přes KB+

Ztráta zavazadel, úraz nebo nemoc dokáží prodražit a pokazit celou dovolenou. Ze statistik pojišťoven vyplývá, že výjimkou nejsou statisícové nebo dokonce milionové účty za ošetření v zahraničních nemocnicích. KB Pojišťovna proto připravila pro extra službu Cestování poskytovanou Komerční bankou nový produkt Dlouhodobého cestovního pojištění, který chrání jednotlivce i celou rodinu. Extra službu Cestování (ES Cestování) si stávající a noví klienti Komerční banky mohou zřídit několika kliknutími v KB+ za pár minut. Od té chvíle budou kvalitně pojištění pro libovolný počet soukromých i služebních cest po celém světě.

1. 7. 2024 13:30

“Když si například klient zvolí ES Cestování Rodina+, bude mít díky cestovnímu pojištění kdykoliv pro sebe, svého partnera i své děti, respektive vnoučata, dostatečně krytou celou řadu rizik. Od ztráty dokladů přes škodu způsobenou třetím osobám až po lékařskou péči do hodnoty 10 milionů korun na osobu. Pojištění přitom platí na společné i individuální cestování, na neomezený počet soukromých či služebních cest a kdekoliv na světě. Tedy včetně Spojených států, které spolu s Austrálií nebo Novým Zélandem patří v tomto směru k nejdražším zemím.“

Gabriela Trojanová, produktová manažerka z KB Pojišťovny

Gabriela Trojanová pokračuje příklady pojistných událostí z loňského roku: „Měli jsme případ, kdy klientka v USA ne vlastní vinou havarovala v autě a účet za lékařskou péči se vyšplhal na téměř tři a půl milionu korun. Ambulantní ošetření pořezaného prstu jiné klientky tam vyšlo na více než sto tisíc.“

Dlouhodobé cestovní pojištění se vyplatí lidem a rodinám, které často cestují. Podle údajů ČSÚ k nim patříme i my. Loni Češi starší 15 let uskutečnili 7,5 milionu cest do zahraničí. Počet delších zahraničních cest se přitom meziročně zvýšil o 7,7 %, nárůst počtu kratších cest do zahraničí byl ještě výraznější a činil 33 %. Zahraniční dovolenou trávili Češi nejčastěji v Chorvatsku, na Slovensku nebo v Itálii. Oblíbený je také Egypt, Řecko a Rakousko. 

Výhody Dlouhodobého cestovního pojištění v rámci extra služby Cestování:

  • Extra službu Cestování si může zřídit majitel kteréhokoliv tarifu s účtem v KB+.
  • Platí okamžikem účinnosti smlouvy.
  • Na výběr jsou hned čtyři varianty ES Cestování – se základním krytím Cestování/Cestování Rodina či s rozšířeným krytím Cestování+/Cestování Rodina+.
  • Ve variantě ES Cestování Rodina/Cestování Rodina+ se pojištění vztahuje na manžela/ku, partnera/ku, děti a vnoučata do 21 let bez nutnosti společného cestování (kromě vnoučat).
  • Platí pro neomezený počet soukromých i pracovních zahraničních cest (maximální délka každé cesty je 90 dnů). 
  • Je platné po celý rok, na celém světě, a to včetně asistenčních služeb AXA Assistance, se kterou KB Pojišťovna spolupracuje. Ve variantách s rozšířeným krytím dokonce i při cestách po České republice.
  • Klient platí Komerční bance poplatek v prvním měsíci pouze za dny účinnosti ES Cestování.
Limity pojistného plnění tabulka

Více informací o extra službě Cestování najdete na webových stránkách ZDE.

KB Pojišťovna je obchodní značka, kterou Komerční pojišťovna, a.s., (poskytovatel produktu) používá k marketingové komunikaci.

Alena Čurgaliová
+420 602 658 938
curgaliova@komercpoj.cz