Přichází další komiksová edice platebních karet Komerční banky

Po úspěšné sérii Superhrdinů, kterou Komerční banka (KB) ve spolupráci s filmovým studiem Warner Bros. nabídla klientům v loňské roce, přichází nová limitovaná řada WANTED. Na platební kartě tak mohou zájemci mít například postavy Harley Quinn, Jokera nebo Catwoman. Tedy ty, bez kterých by komiksové příběhy vlastně nedávaly smysl.

14. 6. 2018 10:45

„Hrdiny, jako například Wonder Woman, Supermana nebo Batmana, jsme na našich kartách měli v minulém roce. Letos jsou na řadě jejich protivníci. Sami jsme zvědaví, o jakou sérii karet bude větší zájem, komu klienti projeví větší sympatie, zdali hrdinům nebo záporákům. O sérii hrdinů byl zájem skutečně enormní.“

Leoš Souček, výkonný ředitel pro Marketing

Speciální edici designových karet KB vydává v limitovaném počtu. Cena za kartu je stejná jako v případě výběru vlastního designu, tedy jednorázově 149 Kč, děti a studenti neplatí nic.

O kartu s motivem WANTED je možné požádat prostřednictvím internetového a mobilního bankovnictví, na jakékoli pobočce KB, bezplatné infolince 800 521 521 nebo na stránkách www.mojekarta.cz.

KB karta Harley Quinn
KB karta Joker