Začínající podnikatelé „Nastartujte se“ s Komerční bankou

Komerční banka ve spolupráci s Asociací malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP ČR) spustila již šestý ročník grantového programu Nastartujte se. Cílem tohoto programu je podpořit začínající podnikatele v České republice, mimo jiné proto, aby se z České republiky nestala jen montovna nadnárodních společností. Své podnikatelské projekty mohou zájemci přihlásit do 7. září 2018.

18. 6. 2018 14:15

Zajímavou finanční injekci v rámci programu získali v minulém roce například tvůrci designových reproduktorů Boem Audio, rodinná sýrárna DaMilk s ruční výrobou sýra, netradiční catering FoodIN a Nangu chocolate - čokoláda, která učí interaktivně znakový jazyk neslyšících.

„Díky finanční podpoře z programu Nastartujte se zkoušíme nové součástky a materiály. Jsme tak opět o krok blíže konečnému produktu. Od naší výhry se nám ztrojnásobil počet fanoušků na sociálních sítích a díky mediální podpoře se nám ozvalo hodně lidí s nabídkou investice nebo budoucí spolupráce. Dlouhodobý plán pro Boem Audio je vytvořit nabídku reproduktorů od těch nejmenších přenosných až po high-end domácí kina.“

Jakub Trödler, ze společnosti Boem Audio

„Projekty, které začínající podnikatelé přihlašují do programu Nastartujte se, potvrzují vysokou kreativitu a nasazení. Těší nás, že finanční i nefinanční podpora z naší strany umožňuje těmto podnikatelským záměrům urychlit vývoj, posílit marketing nebo expandovat na zahraniční trhy. Tato generace mladých začínajících podnikatelů je naší budoucností a zasluhuje si naši pozornost a podporu.“

Leoš Souček, výkonný ředitel pro Marketing KB

I v tomto roce připravila Komerční banka pro vítěze řadu atraktivních cen. Kromě peněžní výhry -  300 000 Kč pro první místo, 100 000 Kč pro druhé a 50 000 Kč pro třetí a samostatnou kategorii cena veřejnosti - jsou připraveny i hodnotné ceny od partnerů programu.

Webové stránky projektu www.nastartujtese.cz nabízejí zájemcům o podnikání řadu inspirativních příběhů a videí. Registrací na portálu lze získat přístup k výhodným nabídkám od partnerů programu. Na stránkách je také možné hlasovat pro přihlášené projekty a pomoci jim tak získat cenu veřejnosti. Pravidelné aktuality ze světa podnikání mohou začínající podnikatelé sledovat také na facebookové stránce programu www.facebook.com/nastartujtese.cz.

Partnery grantového programu Komerční banky Nastartujte se jsou: Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR; mezinárodní advokátní kancelář CEE Attorneys,

on-line fakturace Fakturoid; iPodnikatel.cz - portál pro začínající podnikatele; PERFORMIA – www.performia.cz; Stable.cz - domény, webhosting, servery; magazín o obchodu a exportu TRADE NEWS; Webmium digitální agentura a TECHNOLOGICKÉ CENTRUM Hradec Králové.