• Vše o KB
  • Tiskové zprávy
  • Komerční banka mění trh kreditních karet. Novinka 4U má úrokovou sazbu 13,9 % a další výhody

Komerční banka mění trh kreditních karet. Novinka 4U má úrokovou sazbu 13,9 % a další výhody

S revoluční úrokovou sazbou 13,9 % p. a., bez poplatků, bez jakýchkoli podmínek, s bezplatným pojištěním schopnosti splácet a asistenční službou Domácnost – to je na českém trhu průlomová kreditní karta 4U od Komerční banky. Končí tak dlouhé období, kdy úrokové sazby u kreditních karet zamrzly ve starých časech.

4. 12. 2019 10:00

„Standardně se roční úroková sazba kreditních karet pohybuje od 20 do 23 %. Naše karta 4U tak přichází s doslova revoluční výší 13,9 %. Klientům by měla sloužit každý den, a to jak pro běžné nákupy a oddělené finance, tak i pro větší nákupy, kdy je rychlejší a pohodlnější než splátkový prodej.“

Monika Truchliková, manažerka Tribu Cash, Cards & ATMs

Kromě toho, že klienti nic neplatí za vystavení ani za vedení karty, mají dále jeden výběr měsíčně z jakéhokoliv bankomatu v ČR zdarma, bezplatné pojištění schopnosti splácet a mohou si sjednat automatické splátky v bezúročném období (45 dnů).

Součástí karty je také asistenční služba Domácnost, která poskytuje pozáruční servis spotřebičů, opravy v případě havárie vody nebo elektřiny v domácnosti a IT asistenci. Navíc si klienti mohou až do konce února 2020 vybrat, jak bude jejich 4U karta vypadat, a to buď v galerii designů MojeKarta nebo použít vlastní obrázek či fotografii.


Pavel Zúbek
Vedoucí externí komunikace
+420 955 532 009
pavel_zubek@kb.cz