Nahlédnout do budoucnosti můžete s podporou Komerční banky

Na začátku září se v Praze znovu uskuteční unikátní mezinárodní futuristická akce - Future Port Prague. Potkají se zde stovky inovativních firem a desítky řečníků z celého světa, aby zkoumali, jak technologie změní podnikání, život a společnost. Hlavní město se tím opět stane epicentrem žhavých technologických novinek a diskusí o tom, jak ovlivňují běžný život. Tento největší futuristický festival ve střední Evropě významně podporuje Komerční banka.

9. 9. 2019 10:45

„Jsem velmi rád, že se Komerční banka stala platinovým partnerem tak zásadní akce, jako je Future Port Prague. Podpoříme tím diskuzi desítek specialistů, výzkumníků, vědců a futurologů na téma budoucnosti lidstva i naší planety. Současně máme příležitost ukázat, jakou cestou se chceme vydat v KB a co naše plány přinesou klientům.“

Jan Juchelka, předseda představenstva a generální ředitel Komerční banky

Během akce budou prezentovány technologické vychytávky z celého světa, včetně robotů, virtuální reality, umělé inteligence, biotechnologií, 3D tiskáren, nových materiálů, elektrických a autonomních vozidel či dalších „chytrých“ technologií.

Komerční banka ukáže, jak by mohla vypadat interakce banky a klienta v budoucnosti. Pohodlí zákazníků bylo pro KB vždy prioritou, proto již během akce bude možné vyzkoušet si první dotek budoucnosti v podobě vzdáleného poradenství.

"Budoucnost podnikání i našich osobních životů je pronikáním technologií do sektoru financí silně ovlivněna. Jsem proto strašně rád, že i velké bankovní domy jako KB vnímají budoucnost a technologie jako důležité téma dneška a chtějí podpořit širokou diskuzi o něm."

Martin Holečko, zakladatel a ředitel Future Port Prague

Pavel Zúbek
Vedoucí externí komunikace
+420 955 532 009
pavel_zubek@kb.cz