Zlatá karta ke studentskému účtu G2.2 bourá hranice

Víte, co je hitem mezi českými studenty? Bezplatné vedení účtu G2.2 od Komerční banky (KB). Aktuální novinkou, která z tohoto oblíbeného účtu dělá navíc nepostradatelného cestovního průvodce, je zvýhodněná Zlatá karta. Ta svým držitelům přináší výhodné cestovní pojištění, výběry bez poplatku z jakéhokoli bankomatu na světě nebo bohaté asistenční služby pro motoristy. To jsou jen některé z jejích výhod. Studenti si ji ke svému účtu mohou pořídit jen za 100 Kč.

18. 7. 2019 11:00

„Zlatá karta byla vždy vnímána jako prestižní karta. Podstatnější ale je, že nabízí řadu atraktivních benefitů nepostradatelných při poznávání světa. Poskytnutí debetní karty Zlatá karta stojí studenta měsíčně 100 Kč. Ale upřímně, kolik zaplatíte za jeden lístek do kina nebo menu ve fast foodu? Poznávat svět, užívat si moderních technologií a mít nejlepší finanční služby nebylo nikdy s G2.2 a Zlatou kartou příjemnější.“

Jan Kubálek, odpovědný za rozvoj služeb klientům KB

Díky debetní Zlaté kartě k účtu G2.2 se studenti před svými cestami do zahraničí (ať už pojedou na den, dva nebo na celý měsíc) již nemusí o nic starat. Získají totiž celoroční pojištění léčebných výloh až do 2,5 milionu Kč, pojištění mimořádných výdajů v případě zpoždění nebo zrušení letu či při zpoždění a poškození zavazadel. Užitečné je také pojištění odpovědnosti za škody až do 1,4 milionu Kč.

Ke Zlaté kartě se pojí také bohaté asistenční služby pro motoristy. Ty se vztahují na konkrétní osobu (nikoli auto), proto platí po Evropě třeba i na půjčené auto.

Po zvýhodnění ceny Zlaté karty se zájem o tuto prestižní kartu mezi studenty zdesetinásobil, a to přesto, že v rámci účtu mohou studenti zvolit bezplatnou variantu debetní karty. I ta jim přináší pro jejich cesty do zahraničí výhodu, každý měsíc mají jeden výběr zdarma. Komerční banka neustále přizpůsobuje svoji nabídku potřebám studentů.