„Jablíčkářům“ nabízí Komerční banka další vychytávky, třeba aplikaci pro MacBook

Vlastníci zařízení se znakem vykousnutého jablka mají další důvod vyzkoušet nejnovější bankovní inovace v Komerční bance (KB). Od posledního srpnového dne mohou stahovat nové aplikace pro operační systém MacOS Catalina, tedy bankovní aplikace KB Mobilní banka nebo KB Mobilní banka Business, které je možné nainstalovat na zařízení značky Apple - MacBook, iMac a Mac. Výrazně se tak zjednoduší a urychlí přihlašování do on-line bankovnictví Komerční banky a jeho ovládání.

3. 9. 2020 9:00

„Pro applisty jsme měli v Komerční bance vždy určitou slabost. Byli jsme v počáteční skupině bank, které klientům umožnily platit přes Apple Pay. Jako první banka jsme nabídli aplikaci pro chytré hodinky Apple Watch, přihlašování do mobilního bankovnictví a potvrzování transakcí otiskem prstu (TouchID) nebo rozpoznáváním obličeje (FaceID), které byly k dispozici ihned po představení iPhone X, či zasílání push notifikací. Nyní jsme udělali další krok. To, co naši klienti znají z mobilního bankovnictví včetně TouchID, nyní přenášíme na Apple notebooky a počítače – jednoduchost, rychlost a bezpečnost.“

David Barczi, manažer digitálních kanálů Komerční banky

Novou generaci aplikací na platformě iOS představila Komerční banka na konci minulého roku. Na jejím vývoji a odladění se podílela přibližně tisícovka klientů KB i jiných bank. Mobilní aplikace Komerční banky, které nyní mohou využívat i vlastníci MacBooků a počítačů Apple, umožňují například světlý a tmavý design, zjednodušené ovládání – pouze pět položek menu, okamžité platby, stahování výpisů a daňových potvrzení k produktům KB a finanční skupiny, přehlednější detaily transakcí, hlavní účet se třemi nejpoužívanějšími funkcemi apod.


Pavel Zúbek
Komunikace KB
+420 725 420 107
pavel_zubek@kb.cz