Je na čase říci spolu jedním hlasem „DĚKUJEME!“

V pátek 10. dubna 2020 odstartuje jedinečný online hudební projekt „Spolu jedním hlasem“, který přinese živě koncerty českých umělců z Lucerna Music Baru a dalších míst po celé České republice. Výtěžek akce bude použit na pomoc lidem, kteří bojují proti pandemii koronaviru v „první linii“. Generálním partnerem projektu „Spolu jedním hlasem“ je Komerční banka.

6. 4. 2020 10:30

„Nacházíme se v situaci, kterou drtivá většina z nás nikdy nezažila. V situaci, kdy je nezbytné táhnout za jeden provaz, pomáhat si a podpořit ty, kteří si to nejvíce zaslouží. Jsou to právě zdravotníci, hasiči, policisté i další profese působící denně v „první linii“, kterým společně s několika desítkami umělců pošleme své velké poděkování i podporu. Nemělo by se zapomínat ani na další profese ve „frontové linii“, mezi něž patří i kolegyně a kolegové, a to nejen z Komerční banky, kteří jsou na pobočkách či kontaktních centrech všem klientům plně k dispozici a vždy připraveni pomoci. I jim patří velký dík.“

Hana Kovářová, výkonná ředitelka pro Brand strategii a Komunikaci Komerční banky

Svou účast na charitativním projektu potvrdila řada významných umělců, například David Koller, Ben Cristovao, Mirai, Pokáč, Lenny, Marpo, UDG, Poetika, Voxel. S dalšími ještě probíhají jednání. Program bude online streamován na kanálech platforem YouTube, Facebook a částečně i na Instagram. Přenos z koncertu budou v živém vysílání přenášet rozhlasové stanice Evropa 2 a Frekvence 1.

V souladu se stávajícími bezpečnostními a hygienickými opatřeními se tyto koncerty uskuteční bez publika a počet technického personálu bude omezen na nezbytné minimum. Program dále doplní streamovaná krátká vystoupení umělců či pozdravy sportovců ze všech koutů České republiky a reportáže se zdravotníky, policisty či hasiči.

Akci je možné podpořit odesláním SMS na telefonní číslo 87 777 (30 Kč - text SMS: DMS SPOLU 30; 60 Kč - text SMS: DMS SPOLU 60; 90 Kč - text SMS: DMS SPOLU 90).

Více informací zjistíte na webových stránkách www.spolujednimhlasem.cz.


Pavel Zúbek
Komunikace KB
+420 725 420 107
pavel_zubek@kb.cz