Projekt Spolu jedním hlasem „vyzpíval“ 2,7 milionu korun na pomoc lidem v první linii.

Velkým úspěchem skončil jedinečný online hudební projekt „Spolu jedním hlasem“, který 10. dubna přenášel živě koncerty českých umělců z Lucerna Music Baru a dalších míst po celé České republice. Akci prostřednictvím streamovací služby sledoval téměř milion fanoušků. Součástí události byla i veřejná sbírka, jenž vynesla 2,7 milionu korun na podporu a pomoc lidem působících v oblasti sociálních služeb. Generálním partnerem projektu „Spolu jedním hlasem“ byla Komerční banka, která navíc přispěla jedním milionem korun. Současně se KB rozhodla podpořit i pokračování projektu, které se uskuteční 8. května 2020.

4. 5. 2020 11:30

„Velice mě těší, že jsme se mohli podílet na této výjimečné akci a prostřednictvím známých českých zpěváků a hudebníků poděkovat všem, kteří dělají maximum proto, aby ochránili nezranitelnější část populace. Navíc díky charitativní sbírce můžeme mezi tyto „dobré anděly“ rozdělit i zcela hmatatelnou pomoc. Všem vystupujícím a dárcům bych proto chtěla ještě jednou co nejsrdečněji poděkovat.“

Hana Kovářová, výkonná ředitelka pro Brand strategii a Komunikaci Komerční banky

Druhý charitativní online festival Spolu jedním hlasem se uskuteční 8. května 2020. Koncerty budou opět realizovány z více míst ČR a významně bude posílena interakce s publikem. V projektu vystoupí například Tomáš Klus, Ewa Farna nebo kapely Mig 21 a Slza. Výtěžek sbírky bude opět věnován především na podporu ohrožených seniorů v pečovatelských domech.


Pavel Zúbek
Komunikace KB
+420 725 420 107
pavel_zubek@kb.cz