KB Pojišťovna vylepšila nabídku cestovního pojištění ke kartám Komerční banky

KB Pojišťovna připravila nové cestovní pojištění k platebním kartám Komerční banky. Moje cestovní pojištění a Moje cestovní pojištění rodina kryje léčebné výlohy až do 2,5 milionu korun a délka jedné cesty může být až 90 dní. Rodinné pojištění navíc nově poskytuje pojistnou ochranu, i když pojištění necestují společně. Pojištění lze přitom sjednat již od 30 Kč měsíčně.

20. 5. 2021 11:45

Držitelé platebních karet Komerční banky mohou nově využít vylepšené cestovní pojištění od KB Pojišťovny Moje cestovní pojištění a Moje cestovní pojištění rodina. Stávající pojištění EASY ke kartám již nebude dále nabízeno.

„Očekáváme, že během prázdnin na dovolenou vyjedou nejen úzké rodiny, ale i prarodiče s vnoučaty. Zahrnuli jsme tedy pojištění vnoučat do pojistných podmínek produktu Moje cestovní pojištění rodina. Navíc jsme zrušili podmínku společného cestování, aby nebyli vázáni na společné cesty. Vycházíme tak vstříc současné situaci, kdy je cestování sice stále ještě omezené, na druhou stranu Češi využívají každé volné chvíle, aby dohnali to, co v poslední roce nemohli dělat. A flexibilita, kterou jim upravené pojistné podmínky umožní, jim k tomu nahrává. Pojištění samozřejmě kryje léčbu v zahraničí i v souvislosti s onemocněním Covid-19, pokud tam klient nevycestoval navzdory varováním či nedoporučením cest do dané destinace vydané MZV ČR. Pro naše klienty jsme nadto prodloužili platnost tuzemského pojištění k platebním kartám do konce roku 2021.“

David Leiss, ředitel odboru Produktový vývoj a komunikace

Obě varianty pojištění dále přinášejí navýšení limitu léčebných výloh na 2,5 milionu korun (z původních 1,5 milionu) a limitu u pojištění odpovědnosti za škodu na 1 milion korun, což ocení nejen rodiny s dětmi. Zároveň dochází k prodloužení délky jedné cesty z 60 na 90 dní.

Moje cestovní pojištění lze přitom sjednat jíž od 30 korun za měsíc, Moje cestovní pojištění rodina pak mohou mít od 40 korun za měsíc.


Pavel Zúbek
Komunikace KB
+420 725 420 107
pavel_zubek@kb.cz