Komerční banka je nově bankou českého hokeje

Hlavním partnerem extraligy ledního hokeje a zároveň hlavním partnerem národního hokejového týmu se od letošního ročníku nejvyšší ligy stává Komerční banka. Spojení banky s jedním z nejpopulárnějších tuzemských sportů bude v komunikační rovině podtrhovat slogan Komerční banka – banka českého hokeje. U příležitosti nově oznámeného partnerství banka od dnešního dne nabízí tematický design platební karty s motivem reprezentačního týmu.

8. 9. 2021 13:30

„Týmová spolupráce a fair play představují základní hodnoty během hokejových klání. Jsou klíčové i ve světě bankovnictví. My je v Komerční bance ctíme a rozhodnutí o spojení naší banky s jedním z českých národních sportů je tak naprosto přirozené. Jsem velice rád, že naše podpora směřuje k nejvyšší hokejové soutěži, jedné z nejkvalitnějších na světě a těším se i z toho, že se z pozice hlavního partnera Českého hokeje staneme součástí českého reprezentačního týmu. Neméně důležitá je pro nás podpora národního týmu U20, U18 a Univerzitní ligy, která pomůže s výchovou mladých talentů, budoucích šampionů. Jsme banka českého hokeje.“

Jan Juchelka, generální ředitel Komerční banky

Hokej se od letošního ročníku nejvyšší hokejové soutěže stává pro „banku českého hokeje“ klíčovou sponzoringovou aktivitou a doplňuje tak široké spektrum podpory, kterou již Komerční banka poskytuje v podobě kulturních, vzdělávacích či udržitelných projektů.

Spolupráce Komerční banky s českým hokejem zahrnuje také partnerství národního týmu U18 a U20, anket Hokejista sezóny, Zlatá hokejka a Zlatá helma, dále se banka stává partnerem Síně slávy českého hokeje, Univerzitní ligy a Memoriálu Ivana Hlinky.


Pavel Zúbek
Komunikace KB
+420 725 420 107
pavel_zubek@kb.cz