Komerční banka rozšiřuje a sjednocuje otevírací dobu svých poboček

Komerční banka upravuje od 1. května 2021 otevírací dobu svých 241 poboček. Klienti budou moci ve vybraných dnech využít služeb obchodních míst již od 8:00, respektive až do 18:00 hodin. Rozšířená otevírací doba bude jednotná pro všechny pobočky s výjimkou obchodních center, kde je rozsah provozu stanoven individuálně. Komerční banka tak reaguje na ukončení nouzového stavu a měnící se potřeby klientů.

29. 4. 2021 11:00

Ukončení nouzového stavu a postupné plánované rozvolňování protiepidemických opatření s sebou nesou návrat do off-line světa. Komerční banka proto mění zkrácenou otevírací dobu na svých pobočkách. Od 1. května dojde k jejímu rozšíření a zároveň k sjednocení. Ve vybraných dnech budou pobočky otevřené již od 8:00, respektive až do 18:00.

„Úpravou otevírací doby poboček KB reagujeme na měnící se potřeby našich klientů, jako jsou flexibilita či dostatek času na kvalitní poradenství, které poskytujeme jak pro občany, tak i pro podnikatele a právnické osoby. Na všech našich pobočkách a 37 Firemních centrech jsou k dispozici specialisté, kteří jsou připraveni nabídnout poradenství a individuální řešení v celém rozsahu finančních služeb, ať už fyzicky nebo vzdáleně.“

Marek Vosátka, výkonný ředitel Retailového bankovnictví Komerční banky

Nová jednotná otevírací doba se týká všech obchodních míst Komerční banky s výjimkou individuálního nastavení u vybraných  poboček umístěných v obchodních centrech, jejichž seznam je uvedený na stránkách www.kb.cz.

Otevírací doba

Pavel Zúbek
Komunikace KB
+420 725 420 107
pavel_zubek@kb.cz