Komerční banka rozšiřuje nabídku karet o exkluzivní Mastercard® World Elite

Komerční banka nově přináší svým klientům unikátní kreditní kartu Mastercard® World Elite. Ta je díky pestrým doprovodným službám považována za jednu z nejprestižnějších karet na světě. U Komerční banky spolu s ní získají její majitelé výhodné cestovní pojištění, asistenci pro motoristy a nově i pro cyklisty a jedinečnou službu concierge.

1. 7. 2021 11:30

Ve stávající nabídce kreditních karet Komerční banky se od 1. července objevila kreditní karta Mastercard World Elite, která disponuje širokou nabídkou služeb a postupně nahradí původní Platinovou kartu.

„Jsme rádi, že klientům můžeme nabídnout takto unikátní kartu a doplnit tak exkluzivní nabídku pro nejnáročnější klienty.“

Monika Truchliková, manažerka Platebních metod v Komerční bance

Všichni držitelé Mastercard World Elite mohou automaticky využívat balík služeb. Jednou z nich je cestovní pojištění, které obsahuje pojištění v případě dopravní nehody, pojištění zavazadel, pojištění zpoždění letu, pojištění léčebných výloh až do 10 milionů korun, asistenci v případě mimořádné události i náhradu za hospitalizaci. Cestovní pojištění poskytuje pojistnou ochrana pro celou rodinu i v případě, že pojištěné osoby necestují společně s držitelem karty. Nově se pojistná ochrana týká také vnoučat. Ke kartě jsou navíc připojené asistenční služby pro motoristy a od července nově i pro cyklisty. Unikem je služba consierge asistence, která je k dispozici 24 hodin denně, a to kdekoliv na světě. Přes asistenci lze jednoduše rezervovat dovolenou, letenky i ubytování v hotelech, a to včetně služeb. Držitelé karty také automaticky získávají pro každý rok zdarma čtyři vstupy do VIP letištních salonků po celém světě a mohou si tak užívat klid a pohodlí při svých cestách letadlem.

„Díky spolupráci s našimi pečlivě vybranými partnery otevírá karta Mastercard World Elite svým držitelům dveře k široké škále originálních unikátních benefitů a zážitků v různých oblastech - od volnočasových aktivit přes kulturu, gastronomii až po nakupování. Kombinace nejvyšší úrovně služeb a jejich rozsahu z ní dělá skutečně jedinečný produkt na českém bankovním trhu.“

Michal Čarný, generální ředitel společnosti Mastercard pro Českou republiku a Slovensko.

Pavel Zúbek
Komunikace KB
+420 725 420 107
pavel_zubek@kb.cz