Bonus 1000 Kč k dětskému penzijku či smlouvě sjednané v mobilu u KB Penzijní společnosti

KB Penzijní společnost nabízí k novým smlouvám doplňkového penzijního spoření sjednaným dětem či vnoučatům bonus 1 000 Kč. Odměnu ve stejné výši získají také všichni klienti, kteří k uzavření smlouvy penzijního spoření využijí mobilní aplikaci KB Mobilní banka. Ta je dostupná pro iOS i Android a může ji bezplatně využívat každý bez nutnosti mít u KB účet. Akce platí pro nové smlouvy uzavřené do 31. prosince 2022 s minimálním měsíčním příspěvkem 500 Kč.

16. 3. 2022 11:45

Češi zajištění na stáří stále podceňují. Věk české populace se přitom pomalu ale jistě zvyšuje a státní penze tak postupem času nebude zcela určitě dostatečně vysoká. Odborníci proto doporučují začít se spořením na penzi co nejdříve, ideálně tzv. od kolébky. Právě k tomuto zodpovědnému přístupu se snaží KB Penzijní společnost prostřednictvím stávající akční nabídky motivovat rodiče i prarodiče.

„S tím, jak budou silné ročníky odcházet do penze, začnou v důchodovém systému logicky ubývat příjmy. Rozumným krokem je začít si aktivně spořit pomocí doplňkového penzijního spoření. Za děti přitom mohou spořit již jejich rodiče nebo např. i jejich prarodiče. Čím dříve začnou, tím větší bude výsledný finanční polštář,“ říká Lubomír Koňák, ředitel obchodu KB Penzijní společnosti, a dodává: „Nikdy však není pozdě se spořením začít. Bonus 1 000 korun proto nabízíme nejen k dětskému penzijku, ale také všem klientům, kteří k uzavření smlouvy využijí naši mobilní aplikaci.“

Lubomír Koňák, ředitel obchodu KB Penzijní společnosti

Výhody doplňkového penzijního spoření pro děti:

  • státní příspěvek až 2 760 Kč ročně,
  • výši vlastního příspěvku lze kdykoliv zdarma měnit,
  • na smlouvu může přispívat více osob, např. rodiče i prarodiče,
  • možnost výběru jedné třetiny vlastních příspěvků v 18 letech.

Pavel Zúbek
Komunikace KB
mobil.: +420 725 420 107
pavel_zubek@kb.cz

Veronika Benešová
Komunikace KB PS
mobil: +420 725 831 849
vbenesova@kbps.cz