KB Pojišťovna po roce znovu zvýhodňuje životní a majetkové pojištění

KB Pojišťovna opakuje úspěšnou akční nabídku z minulého roku. Ve spolupráci s Komerční bankou přináší zvýhodnění nabízených pojištění. U životního pojištění MojeJistota se pojistné plnění v případě diagnózy závažných onemocněních zvýší na dvojnásobek. U MojePojištění majetku se pak jedná o slevu ve výši 30 % na pojistném, a to po celou dobu trvání smlouvy, při společném pojištění domácnosti i nemovitosti. Nabídka platí od 1. dubna do 31. května 2022. Klienti banky si přitom mohou obě uvedená pojištění sjednat z pohodlí domova po telefonu se svým bankéřem.

5. 4. 2022 10:30

„Životní i majetkové pojištění jsou dle mého názoru dnes již prakticky nutností. Nejen v této nelehké době představují jednu z mála možností, jak sebe a své blízké zajistit,“ říká Zdeněk Doboš, člen představenstva KB Pojišťovny, a dodává: „Klientům se vždy snažíme nabízet něco navíc, něco, co jinde nenajdou. Například naše majetkové pojištění jako jediné na českém trhu přináší plnění škod na nemovitosti bez limitu.“

Zdeněk Doboš, člen představenstva KB Pojišťovny

V rámci aktuální nabídky si mohou zájemci od dubna až do konce května 2022 sjednat MojePojištění majetku se slevou 30 %. U životního pojištění MojeJistota na ně čeká dvojnásobné plnění při závažných onemocněních – sjedná-li si tedy klient připojištění vážného onemocnění např. na 200 000 Kč, při pojistné události mu pojišťovna vyplatí 400 000 korun. Všechny detaily akční nabídky jsou k dispozici na stránkách www.kbpojistovna.cz/zivot a www.kbpojistovna.cz/majetek.

MojePojištění majetku jako jediné na českém trhu přináší plnění škod na nemovitosti bez limitu. Vztahuje se přitom na běžné pojistné události, jako je požár, povodeň, výbuch, úder blesku, i na poškození vichřicí. Pojištění je navíc unikátní tím, že zajistí nejen náhradu pojištěného majetku, ale v době odstraňování následků události pomůže i s úhradou dočasného ubytování či splátek úvěru.

„Pokud chce mít klient u některé z konkurenčních pojišťoven dobře nastavenu pojistnou částku nemovitosti, musí mít sjednánu tzv. indexaci, nebo musí pravidelně smlouvu aktualizovat podle vývoje cen stavebních prací a materiálů. V době rostoucích cen to v podstatě znamená, že pokud klient indexaci nemá, měl by své smlouvě věnovat pozornost každý rok. Toto u nás naplatí. Při sjednání smlouvy si klient může být jistý, že v případě pojistné události mu bude vyplacena škoda vždy v aktuálních cenách. Nemusí se proto bát, že by došlo k podpojištění nemovitosti,“ uvádí Zdeněk Doboš.

Pojištění MojeJistota je kombinací životního, úrazového a nemocenského pojištění v jednom. Jeho výhodou je nejen široké pojistné krytí, ale i flexibilita, která umožňuje změnit rozsah a výši pojistného dle aktuální životní situace. Součástí pojištění je i lékařská asistence či konzultace po telefonu. Na jedné smlouvě lze navíc pojistit i děti.

Pavel Zúbek
Komunikace KB
mobil.: +420 725 420 107
pavel_zubek@kb.cz