Krok 1

V menu na horní liště zvolte Účty - Přidat účet u jiné banky.

Krok 2

Na formuláři "Připojení účtů u jiných bank" zvolte "Airbank, a.s."

 

Krok 3

Než budete moci jít dál, zobrazí se vám upozornění, že aktuálně si můžete každou banku připojit pouze jednou. Pokud si budete připojovat účty znovu, budou ty původní nahrazeny. Poté klikněte na „Pokračovat“.

 

Krok 4

Budete přesměrováni do Air Bank, což může chvíli trvat. Během toho se vám budou zobrazovat informace o tom, kdy budete přesměrováni.

  

Krok 5

Jakmile se vám otevře přihlašovací stránka do internetového bankovnictví Air Bank, můžete se přihlásit svými přihlašovacími údaji do Air Bank tak, jak jste zvyklí.

 

Krok 6

Po přihlášení do Air Bank proběhne automaticky připojení vašich účtů a následně se zobrazí Souhlas se vstupem aplikace třetí strany k vašim účtům. Tím je přístup Komerční banky k vašim účtům potvrzen a dochází k přesměrování zpět do internetového bankovnictví Komerční banky.

Krok 7

Během přesměrování zpět do KB vám bude potvrzeno, že přístup pro propojení účtů do KB byl udělen, a obrazovka vás bude informovat, jak dlouho bude ještě přesměrování trvat.

Krok 8

Úspěšné přesměrování poznáte tak, že na hlavní stránce internetového bankovnictví MojeBanka od KB vidíte všechny své účty, včetně těch z jiných bank.