krok 1

Zvolte „Připojení účtů z jiných bank“, vyberte „Air Bank, člen skupiny PPF“ a klikněte na tlačítko „Pokračovat“.

 

krok 2

Než budete moci jít dál, zobrazí se vám upozornění, že v počátečním provozu si můžete každou banku připojit pouze jednou. Pokud si budete připojovat účty znovu, budou ty původní nahrazeny. Prosím klikněte na „Pokračovat“.

 

krok 3

Budete přesměrováni do Air Bank, což může chvíli trvat. Během toho se vám budou zobrazovat informace o tom, kdy budete přesměrováni.

 

krok 4

Jakmile se vám otevře přihlašovací stránka do internetového bankovnictví Air Bank, můžete se přihlásit svými přihlašovacími údaji do Air Bank tak, jak jste zvyklí.

 

krok 5

Po přihlášení se vám automaticky otevře průvodce, který vás provede propojením vašich účtů do KB. V prvním kroku potvrdíte připojení účtů tlačítkem „Potvrdit“. V druhém kroku stisknutím tlačítka „Odejít“ udělíte souhlas s propojením účtů do KB, a zároveň budete odhlášení z bankovnictví Air Bank a přesměrování zpět do internetového bankovnictví KB.

 

krok 6

Během přesměrování zpět do KB vám bude potvrzeno, že přístup pro propojení účtů do KB byl udělen, a obrazovka vás bude informovat, jak dlouho bude ještě přesměrování trvat.

 

krok 7

Úspěšné přesměrování poznáte tak, že na hlavní stránce internetového bankovnictví MojeBanka od KB vidíte všechny své účty, včetně těch z jiných bank.