U připojení účtů ze slovenské Tatra banky není potřeba provádět žádné speciální aktivace či jiná nastavení nebo povolení připojení účtů do KB. Proces je velmi podobný tomu, jak jste zvyklí při využívání služby KB Multibanking u českých bank.

Upozornění: Slovenská Tatra banka umožňuje propojit třetím stranám (např. do KB) pouze běžné účty. Další typy účtů, jako jsou např. spořicí účty, nelze zatím připojit do prostředí KB. Pro propojení účtů budete potřebovat čítačku.

Krok 1

Přihlaste se do internetového bankovnictví MojeBanka, tak jak jste zvyklí. V menu vyberte položku „Účty“ a v prvním sloupci zvolte „Přidat účet u jiné banky“.

Krok 2

Zobrazí se vám výběr bank, které chcete v rámci služby Multibanking připojit. Ze zobrazených bank vyberte Tatra banka, která se nachází v sekci „Slovenské banky“ a klikněte na tlačítko „Pokračovat“.

Krok 3

Budete přesměrování na přihlašovací stránku Tatra banky, kde se přihlásíte způsobem, jak jste běžně zvyklí. K přihlášení a udělení souhlasu bude potřeba čítačka.

Krok 4

Pro dokončení přihlášení a udělení souhlasu se zpřístupněním informací pro propojení účtů do KB je potřeba zadat kód z čítačky.

Krok 5

Po úspěšném přihlášení a potvrzení vás Tatra banka vyzve k udělení souhlasu, což potvrdíte tlačítkem „Uděliť súhlas“.  Ve výčtu k potvrzení budete mít zobrazeny pouze vaše běžné účty. Ke spořícím a další účtům Tatrabanka neposkytuje údaje třetím stranám, proto nemohou být propojeny společně s vašimi běžnými účty.

Krok 6

Pro úspěšné udělení souhlasu, je nutné jej potvrdit zadáním kódu z čítačky.

Krok 7

Po úspěšném udělení souhlasu se zobrazí potvrzovací obrazovka s informací o stavu propojení vašich účtů do KB.  Po kliknutí na tlačítko „Zatvoriť“ budete přesměrování do internetového   bankovnictví KB.

Krok 8

Z Tatra banky budete během pár vteřin přesměrováni do internetového bankovnictví MojeBanka.

Krok 9

Úspěšné propojení účtů ze slovenské Tatra banka v rámci služby KB Multibanking poznáte snadno. V internetovém bankovnictví MojeBanka se vám zobrazí váš běžný účet z Tatra banka.