Developerské projekty

Ušetřete na hypotéce s developerským projektem a vyberte si ze seznamu prověřených developerů
Chci vědět víc

BEMETT a.s.

Společnost BEMETT, a.s., jeden z předních českých developerů specializujících se na výstavbu nejdostupnějších nových bytů a nízkoenergetických řadových rodinných domů, působí na realitním trhu od roku 2000.

Web developera

Central Group a.s.

CENTRAL GROUP figuruje na trhu už od roku 1994 a je jednoznačně největším rezidenčním developerem a investorem nové bytové výstavby v České republice.

Web developera

Cere Invest s.r.o.

Reprezentujeme skupinu holandských investorů, kteří vkládají finanční prostředky do developerských projektů. Investice zaměřujeme především na vysoce kvalitní rezidenční projekty. Zajišťujeme pronájem a prodej bytů v novostavbách. Garantujeme dobrou dostupnost a občanskou vybavenost okolí.

Web developera

Daramis Group

Našim cílem v segmentu nového bydlení bylo vždy více než pouhé zajištění rovnováhy mezi velikostí a funkčností prostoru. Zaměřujeme se na to, jak vytvořit prostor, který poslouží buď na dobrou investicí, nebo který se stane milovaným domovem budoucích generací, a to podle toho, jak se rozhodne nový majitel.

Web developera

doma, a.s.

Společnost doma, a.s. má několikaletou zkušenost s výstavbou nájemních bytů se státní dotací. Na základě nástrojů pomoci obcím od Ministerstva pro místní rozvoj ČR a Státního fondu rozvoje bydlení realizovala přes 900 finančně dostupných kvalitních bytů. V současné době se zabývá také komerčními projekty a výstavbou bytů do soukromého vlastnictví.

Web developera

DOMOPLAN a.s.

Developerská společnost DOMOPLAN se specializuje na výstavbu bytových projektů středního a vyššího segmentu v residenčních lokalitách po celém území ČR, zejména v Brně a okolí.

Web developera

EKOSPOL a.s.

Jsme mezi 50 největšími rezidenčními developery ve střední a východní Evropě dle renomovaného magazínu CiJ (Construction & Investment Journal).

Web developera

EMBRA a.s.

Společnost EMBRA s.r.o. byla založena v roce 2002, jako společnost zabývající se zejména stavební činností. Od svého založení se dynamicky rozvíjí, toho je důkazem každoroční zvyšování objemu zrealizovaných staveb.

Web developera

EUROGEMA CZ, a.s.

Společnost EUROGEMA CZ, a. s., hodlá realizovat projekty respektující region jakožto prostor k životu se všemi jeho kulturními, ekologickými, ekonomickými, demografickými, historickými, sociálními vazbami a vztahy.

Web developera

FINEP CZ a.s.

Jsme ryze česká společnost se zodpovědným a etickým přístupem ke klientům. O kvalitě našich služeb, profesionalitě a ochotě se přesvědčily desetitisíce spokojených klientů. Přinášíme svým zákazníkům inovativní a moderní realitní služby. Tisíce prodaných nových bytů, řada prestižních ocenění a nejširší služby na trhu.

Web developera

IMOS Brno a.s.

IMOS Brno, a.s. vstoupila na český stavební trh počátkem roku 1997 a stala se významnou univerzální stavební společností. Během své existence si vybudovala pevnou pozici mezi stavebními společnostmi a velmi rychle rozšířila svoji působnost z jihomoravského regionu na celou Českou a Slovenskou republiku.

Web developera

IMPERA Styl a.s.

Jsme profesionální a zkušenostmi budovaná společnost, která se zabývá výstavbou nových bytů a rodinných domů. Naše služby týkající se výstavby a prodeje nemovitostí se soustředí na atraktivní lokality brněnského regionu jako jsou Bystrc, Medlánky, Komín, Královo Pole, Kníničky nebo střed města.

Web developera

KOMFORT a.s.

Společnost KOMFORT, a.s. navazuje na úspěšnou a dlouhodobou existenci jihomoravského a brněnského stavebnictví, z jejichž tradic vznikla v roce 1991 v privatizačním procesu jako KOMFORT, spol. s r.o.

Web developera

CPI Property Group

CPI Property Group is an investor, developer and asset manager in the Central European real estate and hospitality market. Operating in Central Europe since 1991. CPI Property Group, based in Luxembourg, is a public company listed on the Luxembourg Stock Exchange and on the Warsaw Stock Exchange.

Web developera

PMS Poděbrady

V rámci své činnosti stavební společnost poskytuje komplexní služby spojené s investiční výstavbou při realizaci pozemních staveb - výstavba komerčních objektů, provádění rekonstrukcí, realizace obytných komplexů a rodinných domů na klíč, stavby průmyslových objektů.

Web developera

Natland Real Estate, a.s.

Projekt Čakovický park je realizován společností Natland Real Estate, a.s. a financován investiční skupinou NATLAND Group pod fondem kvalifikovaných investorů – První rezidenční investiční fond s proměnným základním kapitálem, a. s., který je nástupcem společnosti Byty Čakovice, a. s. a podléhá dozoru ČNB.

Web developera

RD Rýmařov

Společnost RD Rýmařov s. r. o. působí na stavebním trhu už od roku 1970. S historií firmy je nedílně spojen průmyslový rozvoj moderního stavění na bázi prefabrikace dřeva. Realizovali jsme více než 24 000 staveb, a to nejen rodinných či bytových domů, ale také celých developerských projektů.

Web developera

REKO a.s.

Stavební společnost REKO spol. s r.o. byla založena v listopadu 1990 aktivitou fyzických osob. V květnu roku 2001 firma změnila svoji právní formu na akciovou společnost. 
 
Činnost společnosti je zaměřena na generální dodávky staveb.

Web developera

Residence Šanovka s.r.o.

Šantovka Living představuje soubor moderních a vysoce nadstandardních bytů. Je situován jižně od historického centra Olomouce v bezprostřední blízkosti Galerie Šantovka a v docházkové vzdálenosti od nejkrásnějších olomouckých parků a univerzity.

Web developera

Rezidence Kralupy s.r.o.

Ekonomické, ekologické, chytré. Přesně takové bydlení vám nabízí bytový komplex Rezidence Kralupy na pravém břehu Vltavy v klidné lokalitě Kralup nad Vltavou – Lobečku.

Web developera

Skanska Reality a.s.

Jsme celosvětově jedna z největších stavebních společností poskytujících služby v oblasti stavebnictví, komerčního a rezidenčního developmentu a PPP projektů. V České republice působíme od poloviny devadesátých let.

Web developera

Stafos - Real s.r.o.

Společnost STAFOS – REAL, s.r.o., byla založena v květnu 2005 s cílem uspokojení potřeb široké klientely, hledající kvalitní bydlení za dostupné ceny. Společnost zajišťuje vše, přes zakoupení pozemků pro výstavbu, územní rozhodnutí, stavební povolení, výstavbu bytových domů a prodej, komplexně ve vlastní režii.

Web developera

YIT Stavo, s.r.o.

Nově utvořená YIT je největší finská stavební společnost a významný hráč na Severoevropském stavebním trhu. Našich 10 000 profesionálů vytváří společně s našimi klienty funkčnější, atraktivnější a udržitelnější města i prostředí k životu.

Web developera