Jak si propojit účty z Air Bank

Jak si propojit účty z internetového bankovnictví Air Bank do internetového bankovnictví KB - MojeBanka a Mobilní banka

Krok 1

V menu na horní liště zvolte Účty - Přidat účet u jiné banky.

návod

Krok 2

Na formuláři "Připojení účtů u jiných bank" zvolte "Air Bank"

návod

Krok 3

Pokud jste již měli svůj účet v Air Bank připojený, může se vám zobrazit toto upozornění:

návod

O tom, jaký účet/účty Air Bank připojujete rozhoduje to, k jakému účtu/účtům v Air Bank se přihlásíte v průběhu připojení.

Krok 4

Budete přesměrováni do Air Bank, což může chvíli trvat. Během toho se vám budou zobrazovat informace o tom, kdy budete přesměrováni.

návod

Krok 5

Jakmile se vám otevře přihlašovací stránka do internetového bankovnictví Air Bank, můžete se přihlásit svými přihlašovacími údaji do Air Bank tak, jak jste zvyklí.

návod

Krok 6

Po přihlášení do Air Bank proběhne automaticky připojení vašich účtů a následně se zobrazí Souhlas se vstupem aplikace třetí strany k vašim účtům. Tím je přístup Komerční banky k vašim účtům potvrzen a dochází k přesměrování zpět do internetového bankovnictví Komerční banky.

návod
návod

Krok 7

Během přesměrování zpět do KB vám bude potvrzeno, že přístup pro propojení účtů do KB byl udělen, a obrazovka vás bude informovat, jak dlouho bude ještě přesměrování trvat.

návod
návod

Krok 8

Úspěšné přesměrování poznáte tak, že na hlavní stránce internetového bankovnictví MojeBanka od KB vidíte všechny své účty, včetně těch z jiných bank.

návod