• Pobočky a bankomaty

Pobočky a bankomaty

Pobočky a poradenská místa

Pobočky a poradenská místa

Pokud potřebujete něco řesit osobně, jsme vám k dispozici na více než 215 pobočkách a 187 poradenských místech.
Sdílené bankomaty

Sdílené bankomaty

Vybírejte hotovost z téměř 2 000 bankomatů, které sdílíme s MONETA Money Bank, Air Bank a UniCredit Bank.
Více informací

Bankomaty v zahraničí

ATM Locator Mastercard

Vyhledávejte bankomaty přijímající karty MasterCard a Maestro společnosti MasterCard®, podle Vaši aktuální polohy, kdekoliv v zahraničí.

ATM Locator VISA

Vyhledávejte bankomaty přijímající karty Visa/Visa electron a Vpay společnosti Visa, podle Vaši aktuální polohy, kdekoliv v zahraničí.

Informace pro neklienty KB o výběrech hotovosti zahraničními platebními kartami na bankomatech KB

Držitelům zahraničních platebních karet karetních společností Mastercard a VISA, jejichž zúčtovací měnou je některá z vybraných měn v Kurzovním lístku KB, je nabízena služba Dynamic Currency Conversion („DCC“), která umožňuje zaúčtování transakce v domácí zúčtovací měně zahraniční vydavatelské banky. Držitel zahraniční platební karty tak hned může vidět částku transakce, která bude zaúčtována jeho vydavatelskou bankou v jeho domácí měně. Zahraniční vydavatelská banka již další měnovou konverzi neprovádí. Pro možné využití služby DCC musí zahraniční vydavatelská banka tuto službu podporovat.

Procentní přirážka za využití služby DCC činí 12 % oproti aktuálnímu referenčnímu kurzu Evropské centrální banky (ECB). Pravidla pro poskytování služby DCC držitelům zahraničních platebních karet stanovují karetní společnosti Mastercard a VISA. Službu DCC je možné odmítnout a provést transakci s následnou měnovou konverzí ze strany zahraniční vydavatelské banky.