Jak zadat trvalý příkaz v internetovém bankovnictví MojeBanka Business

1. Přihlaste se do internetového bankovnictví MojeBanka Business.

2. V nabídce Hlavní menu si rozklikněte záložku Trvalé příkazy a zvolte položku TP k úhradě v CZK, přes který založíte korunový trvalý příkaz. Pokud potřebujete založit trvalý příkaz se směnou měn nebo v cizí měně, zvolte položku TP k úhradě v CM. Formulář je snadný a trvalý příkaz vyřídíte za pár minut.

3. Po kliknutí na položku TP k úhradě v CZK se vám otevře formulář pro vyplnění Trvalý příkaz k úhradě v CZK. Teď máte 2 možnosti. Buď ručně vyplníte potřebná pole (povinná pole mají svůj název tučně, až na pole Datum ukončení, které můžete ponechat prázdné, a poté bude trvalý příkaz založený na dobu neurčitou) nebo k vyplnění použijete QR kód, který přetáhnete do spodní části okna nebo otevřete a nahrajete ze svého počítače, kde máte dokument s QR kódem uložený.

Trvalé příkazy

4. Po vyplnění potřebných polí klikněte na tlačítko Podpis a odeslání, potvrďte na autorizační obrazovce zadané údaje tak, jak jste zvyklí (KB Klíčem či jinou metodou) a váš trvalý příkaz je nastavený.

5. Pokud potřebujete zadat ze svého účtu více trvalých příkazů najednou, můžete si je po vyplnění údajů na formuláři Trvalý příkaz k úhradě v CZK přes tlačítko Uložit k autorizaci uložit k následnému hromadnému potvrzení / autorizaci.

6. Hromadnou autorizaci trvalých příkazů provedete v nabídce Hlavní menu na záložce Trvalé příkazy po zvolení položky TP k autorizaci. Zde vyberete kliknutím do rámečku před trvalým příkazem buď jen ty trvalé příkazy, které chcete hromadně autorizovat, nebo pokud chcete autorizovat všechny, klikněte na tlačítko Označit vše.

Trvalé příkazy

7. Pro úspěšnou autorizaci vybraných trvalých příkazů klikněte na tlačítko Autorizovat vybrané a následně potvrďte na autorizační obrazovce zadané údaje tak, jak jste zvyklí (KB Klíčem či jinou metodou) a vaše trvalé příkazy jsou zadané.

8. Po potvrzení najdete takto založené trvalé příkazy, i již dříve nastavené trvalé příkazy, v nabídce Hlavní menu na záložce Trvalé příkazy po zvolení položky Přehled aktivních TP.

Trvalé příkazy

Poradíme vám