Typ oslovení

Požaduji, abych již nebyl oslovován ze strany Komerční banky, a.s..

Zadání údajů

Jsem:

Abychom vás neobtěžovali žádnými emaily, je nezbytné, abyste řádně vyplnili požadované údaje k identifikaci. Pokud uvedete jiné údaje, nelze zaručit, že Vaši žádost budeme schopni řádně zpracovat.

Pro správnou identifikaci za účelem vyřízení vaší žádosti prosím uveďte vedle vašeho jména a příjmení také email nebo telefon, na který jsou zasílaná obchodní sdělení KB. V opačném případě nelze zaručit správnou evidenci vašeho nesouhlasu se zasíláním obchodních sdělení.

Poznámka

Pokud jste podnikatel či firma a nepřejete si být nadále oslovován s našimi nabídkami, prosím vyplňte odhlašovací údaje také pod volbou „Firma“.

Vámi zadané údaje zpracováváme jen za účelem vyřízení vaší žádosti. Bližší informace naleznete v dokumentu Informace o zpracování osobních údajů.

Děkujeme za využívání našich služeb, ujišťujeme vás, že vaše přání budeme respektovat, a těšíme se na další spolupráci. V případě jakýchkoli dalších dotazů, podnětů či požadavků se prosím obracejte na svého bankovního poradce nebo na infolinku KB 800 521 521.

* Povinné pole