Proč je dobré mít pojištění platební karty

Necelou korunu denně stojí pojištění platební karty od Komerční banky. Kdybyste ztratili kartu nebo vám ji někdo ukradl a s kartou platil, díky pojištění jsme vám schopni ztrátu nahradit. Pojištění se navíc vztahuje i na osobní věci, jako jsou mobil, klíče, doklady nebo peněženka. Pojistit si můžete i své podnikatelské karty nebo karty svých dětí.

Přijít o platební kartu není nic příjemného. Stačí ji třeba při placení zapomenout na pokladně obchodu nebo vám někdo ukradne tašku nebo kabelku. Obratný zloděj toho dokáže rychle využít – z vaší karty může zaplatit opakovaně menší nákup do 500 Kč, kde nepotřebuje PIN. Než si všimnete, že vám karta schází, můžete přijít i o pár tisíc. Pojištění platební karty vám ale ztracené peníze dokáže nahradit.

Pamatujte vždy na prevenci!

NIKDY SI NEPIŠTE PIN PŘÍMO NA KARTU ANI HO U NÍ NEMĚJTE NA PAPÍRKU !

Co pojištění platební karty pokryje

Pokud máte sjednané pojištění Merlin a někdo vaší kartu zneužije (neoprávněně vybere nebo převede peníze, případně za ně nakoupí), proplatíme vám vzniklou škodu. Pojištění vám také vrátí náklady spojené s vydáním nové karty.

Kromě toho pojištění Merlin kryje také odcizení klíčů, mobilu (včetně jeho neoprávněného použití, třeba když z něj zloděj někam volá či posílá SMS a vás to stojí peníze) nebo celé peněženky i s doklady, a to v případě, že o ně přijdete společně s kartou. 

Pojištění platební karty pro každého

Pojištění karty proti ztrátě a krádeži si můžete sjednat k jakémukoli účtu od Komerční banky a pokrývá všechny vaše debetní i kreditní karty.

Pojištění dětí a jejich věcí 

Merlin má i variantu pojištění pro dětské karty. Stejně jako u „dospělé“ varianty pokrývá i ztrátu osobních věcí – včetně mobilu, notebooku, školního batohu, ISIC karty, karty do jídelny nebo karty na jízdné, případně sportovní vybavení nebo hudební nástroje. V ceně je navíc i pojištění odpovědnosti – to kdyby dítě něco rozbilo nebo někoho nedopatřením zranilo, pojistka uhradí výlohy s tím spojené.

Pojištění pro podnikatele /karty i tržby/

Pojistit si můžete i své podnikatelské a firemní karty. Kromě výše popsaných benefitů takové pojištění navíc kryje i odcizení notebooku a chrání tržby, které přenášíte na naši pobočku a hotovost, kterou jste v posledních 48 hodin vybrali na pobočce nebo v bankomatu.

Co dělat, když přijdete o peníze i s doklady

Když přijdete o platební karty a spolu s nimi třeba i o peněženku s doklady, ocitnete se náhle zcela bez hotovosti i bez karty. I na tyto situace jsme v Komerčce připraveni. V takovém případě vám na kterékoli pobočce umíme vyplatit až 6 500 Kč z vašeho účtu, abyste nezůstali úplně bez prostředků.

Chci pojištění karet

Na pobočce

Domluvte si schůzku v den i čas, který vám vyhovuje.

Po telefonu

Nechte vše na nás. Zanechte nám kontakt, zavoláme vám.

Načítám