Osobní bankovní účet

Bankovní účet dnes nabízí každá banka jako základní produkt. Pokud tedy vybíráte a ještě nejste rozhodnutí, máte opravdu z čeho. Všechny účty pochopitelně mají možnost přijímat a odesílat peníze. Vyplatí se ale sledovat podmínky i jestli můžete dostat i něco navíc.

V Komerční bance založíte účet i online, odkudkoli třeba přes chytrý telefon. Stačí mít české občanství, účet v jiné bance a možnost poslat si k nám 1 Kč. Zbytek zařídíme za vás.

Bezpečnost především

Mít peníze u banky v bezpečí je základní požadavek snad každého klienta. K dispozici máte moderní technologii Trusteer. Pomocí ní je vaše internetové a mobilní bankovnictví proti případným internetovým hrozbám.

Podezřelé transakce monitorujeme. Jakmile vyhodnotíme, že na vašem účtu k takové transakci mohlo dojít, okamžitě vám zavoláme, abychom společně zabránili případnému zneužití vašich peněz.

Možnost ochránit své peníze ale máte i vy sami. Debetní i kreditní kartu můžete zamknout a odemknout v internetovém bankovnictví, kdykoli potřebujete. To se hodí třeba v případě, když si nejste jisti, jestli jste kartu nechali doma, nebo vám ji někdo ukradl. Jednoduše si kartu v internetovém bankovnictví uzamknete. A když pak zjistíte, že jste ji jen zapomněli v jiné peněžence nebo na chalupě, zase ji odemknete.

Sledujte i dostupnost služeb

Vyplatí se i sledovat, jak moc je banka svým zákazníkům dostupná a jak jednoduché je s ní různé situace řešit.

Na klientské lince jsme vám k dispozici 7 dní v týdnu (PO - PÁ 7:00 - 22:00, SO - NE 8:00 - 22:00). Na lince pro blokaci karet a další urgentní případy nonstop. A pokud byste raději situaci probrali z očí do očí, můžete využít jakoukoli z našich poboček.

Bankomatů máme po České republice přes 800. Více než polovina z nich je i vkladových. A některé vkladomaty jsou dokonce drive-in. Při vkládání peněz tak nemusíte ani vystupovat z auta.

Moderní technologie

Každý svůj bankovní účet využívá trochu jinak. Někdo ho obsluhuje jen doma přes počítač a vybírá z bankomatu. Jiný se rád pouští i do novějších technologií a objevuje, co dalšího mu účet v bance nabídne.

U nás můžete platit chytrými hodinkami i mobilem a to jak kartami Visa tak Mastercard. Podporujeme:

  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Garmin Pay
  • Fitbit Pay

Založte si MůjÚčet Plus