Rock for People

Jsme hrdým generálním partnerem unikátního hudebního festivalu
Rock for People
Výhody s kartou Mastercard od KB

Výhody s kartou Mastercard od KB

Soutěže a benefity na Rock for People 2025
Bonus 2 000 Kč pro nové klienty

Bonus 2 000 Kč pro nové klienty

Noví klienti získají k festivalové kartě ještě bonus za sjednání účtu
Rocková karta s divočákem

Rocková karta s divočákem

Objednejte si kartu s neotřelým designem RfP a ukažte svůj hudební vkus

Festivalová karta plná výhod

Pořiďte si speciální rockovou edici karty, se kterou budete mít váš oblíbený festivalový motiv vždy po ruce. Navíc se můžete těšit na výhody, které vám karta přinese na jubilejním třicátém ročníku festivalu Rock for People 2025.

Představili jsme budoucnost festivalů v KB Future Fest zóně

Komerční banka na festivalu Rock for People 2024 opět připravila zónu KB Future Fest. Jednalo se o místo pro relaxaci, odpočinek a doplnění energie mezi nabitým festivalovým programem. Navázali jsme na koncept zóny z roku 2023, kdy podobu této netradiční části festivalu ocenila porota European Festival Awards, když KB Future Fest poslala do finále v kategorii The Best Brand Activation. KB Future Fest byla i v roce 2024 udržitelná a energeticky soběstačná festivalová zóna se dvěma scénami. Velkokapacitní šapitó stan Conference Stage byl poháněný vodíkovým generátorem H2BASE a menší Solar stage čerpala energii ze solárních panelů EcoFlow.

Na ploše dvou tisíc metrů čtverečních návštěvníci zažili inspirativní vystoupení, nečekané hudební zážitky, mohli využít pohodlné posezení, beauty corner, AI fotokoutek, coworkingové místo s posílenou wifi, fair trade kavárnu, bar bez front a workshopy či poutavé prezentace startupů i neziskových organizací.

Hudební program

Conference Stage v zóně KB Future Fest nabídla atraktivní diskuze, rozhovory a show během dne. Večer se proměnila v prostor pro česká i zahraniční jména, která aktuálně lomcují žebříčky hitparád. Bylo zde také divadlo, horror show a v pátek a sobotu prostor pro DJ parties. Mezi vystupujícími byli Anna Vaverková, Dmitrievna, Badfocus nebo Black Box Revelation. Součástí programu byly také panely a rozhovory vedené Čestmírem Strakatým, Jindřichem Šídlem nebo Lukášem Hejlíkem. Na Solar Stage jsme vykročili ze žánrových škatulek. Došlo na fúzi klezmeru s jazzem, cimbálovku, slam poetry, divadlo i chytrou kapelu pro “děti”.

PKF – Prague Philharmonia opět vystoupila na RFP

I na letošním ročníku jsme připravili netradiční zážitek v podobě vystoupení PKF – Prague Philharmonia, jehož je Komerční banka generálním partnerem. Conference stage v jednu ráno praskala ve švech. Orchestr devíti hudebníků, jehož základem bylo smyčcové kvarteto, zahrál covery slavných rockových skladeb od Rolling Stones, Muse, Carlose Santany, AC/DC nebo Nirvany. Návštěvníci si mohli poslechnout aranže skladeb letošních vystupujících nebo na klasiku jako například Vivaldi v rockové podobě.

Doprovodný program

Kromě hudebního a diskuzního programu na návštěvníky v zóně KB Future Fest čekala i osobní prezentace progresivních startupů a nastupujících technologií, funkční a odpovědný design či cirkulární móda, upcyklační dílny a workshopy, sdílení knih či šetrná bio kosmetika.

Osvěžující bylo pivo ze vzduchu či biodynamická vína a energii bylo možné doplnit i u fair trade kavárny. V zóně se nacházel S.A.W.E.R., hvězda EXPO 2020 v Dubaji, za kterým stojí Univerzitní centrum energeticky efektivních budov ČVUT (UCEEB). Byla zde také prezentace projektu #nePINdej České bankovní asociace, neziskové organizace ADRA nebo Dobré rodiny.

Cashless & priceless

Festival byl opět kompletně cashless. Náramek s NFC čipem byl jediným platebním nástrojem a zároveň i vstupenkou na něj.

Celkem 681 fanoušků si tři dny před festivalem přišlo vyměnit vstupenku za náramek na pobočky Komerční banky v Praze, Hradci a Brně. Na dvě stě z nich si díky kartě Mastercard od KB dobilo náramek s bonusem 200 Kč.

S kartou Mastercard od KB jsme vyplatili na 2 500 návštěvníkům festivalu bonus při dobití náramku přímo na festivalu. 75 návštěvníků získalo 500 Kč na festivalový náramek za založení účtu na místě nebo jako výhru v soutěži v KB Future Fest zóně.

105 návštěvníků vyhrálo jedu z výher v soutěži o festivalové priceless zážitky s Mastercard – let vrtulníkem, VIP návštěvu backstage, nezapomenutelný koncert ve VIP lounge nebo ubytování v luxusním kontejnerovém domku v srdci areálu.

O Rock for People

Rock for People je jeden z největších českých rockových hudebních festivalů. Jeho první ročník se uskutečnil v srpnu roku 1995 na atletickém stadionu v Českém Brodě a na hrstku kapel se tenkrát přišla podívat tisícovka návštěvníků. Festival se už řadu let koná na letišti u Hradce Králové. Osmý společný ročník Rock for People za podpory Komerční banky jako generálního partnera a dvacátý devátý od svého založení se konal 12.–15. června 2024 v Hradci Králové. Festival navštívilo rekordních 42 tisíc fanoušků.

Fotky z Rock for People 2023

Více informací a fotografií na www.rockforpeople.cz

Jak získat kartu s designem Rock for People