Rock for People

Jsme hrdým generálním partnerem unikátního hudebního festivalu
Rock for People
Výhody s kartou Mastercard od KB

Výhody s kartou Mastercard od KB

Bonus při dobíjení festivalového náramku, žádné fronty a skvělé soutěže
Bonus 2 000 Kč pro nové klienty

Bonus 2 000 Kč pro nové klienty

Noví klienti získají k festivalové kartě ještě bonus za sjednání účtu
Rocková karta s divočákem

Rocková karta s divočákem

Objednejte si kartu s neotřelým designem RfP a ukažte svůj hudební vkus

Festivalová karta plná výhod

Pořiďte si speciální rockovou edici karty a od 12. do 15. června 2024 to společně rozjedeme naplno! S kartou KB Mastercard získáte spoustu skvělých výhod.

Rock for People 2024 bude opět kompletně cashless. Náramek s NFC čipem bude jediným platebním nástrojem na festivalu a zároveň i vstupenkou na něj. Ukažte vaši kartu KB Mastercard obsluze na dobíjecích místech na festivalu a každý den můžete získat až dvě stovky navíc k dobíjené částce 2 000 Kč.

Zapojte se do soutěže o festivalové priceless zážitky s Mastercard

  • Pohlédněte na festival z ptačí perspektivy a zapojte se do soutěže o let vrtulníkem nad festivalovým areálem
  • Poznejte atmosféru zákulisí a soutěžte o VIP návštěvu backstage
  • Zažijte koncert ve VIP stylu z pohodlí skyboxu a užijte si show jako opravdová celebrita
  • VIP ubytování pro dvě osoby v luxusním kontejnerovém domku AB-Cont v srdci areálu festivalu s výhledem na stage B
  • Vyberte si den a zážitek o který chcete soutěžit a vyplňte soutěžní formulář
  • Výherce budeme telefonicky kontaktovat

Objevte s námi budoucnost festivalů v KB Future Fest zóně

Komerční banka pro vás na festivalu Rock for People chystá zónu KB Future Fest. Místo pro vaši relaxaci, odpočinek a doplnění energie mezi nabitým festivalovým programem. KB Future Fest je udržitelná a energeticky soběstačná festivalová zóna s dvěma scénami. Na ploše dvou tisíc metrů čtverečních se můžete těšit na inspirativní vystoupení, nečekané hudebních zážitky, pohodlné posezení, beauty corner, AI fotokoutek, cowork místo s posílenou wifi, fair trade kavárnu, bar bez front a workshopy či poutavé prezentace startupů i neziskových organizací. 

Loňskou podobu této netradiční části festivalu ocenila porota European Festival Awards, když KB Future Fest poslala do finále v kategorii The Best Brand Activation! 

Hudební program

Conference Stage v zóně KB Future Fest nabídne atraktivní diskuze, rozhovory a shows přes den. Večer se promění v prostor pro česká i zahraniční jména, která aktuálně lomcují žebříčky hitparád. Ale také divadlo, horror show, v pátek a sobotu také prostor pro Djs parties. Mezi vystupujícími bude Anna Vaverková, Dmitrievna, Badfocus nebo Black Box Revelation. A do toho panely a rozhovory vedené Čestmírem Strakatým, Jindřichem Šídlem nebo Lukášem Hejlíkem. Na Solar Stage vykročíme ze žánrových škatulek. Dojde na fúzi klezmeru s jazzem, cimbálovku, slam poetry, divadlo i chytrou kapelu pro “děti”.

PKF – Prague Philharmonia opět jede na RFP

I na letošním ročníku pro vás chystáme netradiční zážitek v podobě vystoupení PKF – Prague Philharmonia, které je Komerční banka generálním partnerem. Orchestr 9 hudebníků, jehož základem bude smyčcové kvarteto, vám zahraje covery slavných rockových skladeb od Rolling Stones, Muse, Carlose Santany, AC/DC nebo Nirvany. Těšit se můžete také na aranže skladeb letošních vystupujících nebo klasiku jako například Vivaldi v rockové podobě.

 Kompletní program najdete na webu Rock for People nebo ve festivalové mobilní aplikaci. 

Doprovodný program

Komě hudebního a diskuzního programu na vás v zóně KB Future Fest čeká i osobní prezentace progresivních startupů a nastupujících technologií, funkční a odpovědný design či cirkulární móda, upcyklační dílny a workshopy, sdílení knih či šetrná bio kosmetika.

Osvěží vás pivo ze vzduchu či biodynamická vína a energii doplníte u fare trade kavárny. Těšit se můžete i na S.A.W.E.R., hvězdu EXPO 2020 v Dubaji, za kterým stojí Univerzitní centrum energeticky efektivních budov ČVUT (UCEEB). Prezentaci projektu #nePINdej České bankovní asociace, neziskové organizace ADRA nebo Dobrá rodina.

O Rock for People

Rock for People je jeden z největších českých rockových hudebních festivalů. Jeho první ročník se uskutečnil v srpnu roku 1995 na atletickém stadionu v Českém Brodě a na hrstku kapel se tenkrát přišla podívat tisícovka návštěvníků. Festival se už řadu let koná na letišti u Hradce Králové. Sedmý společný ročník Rock for People za podpory Komerční banky jako generálního partnera a dvacátý sedmý od svého založení se konal 8.–11. června 2023 v Hradci Králové. V roce 2023 přišlo festival navštívit na 37 tisíc fanoušků.

Fotky z Rock for People 2023

Více informací a fotografií na www.rockforpeople.cz

Těšíme se na viděnou 12.–15. června 2024 v Hradci Králové!

Jak získat kartu s designem Rock for People