S novým rokem přináší Komerční banka na svém spořicím kontu Bonus Invest úrok 3 % p. a. Vklady až do výše tří milionů korun se budou výhodně úročit po celý rok 2021. Nabídka platí pro nově otevřené účty od 1. 1. 2021 do 30. 6. 2021.

 „Jednou z misí Komerční banky je zvyšovat povědomí našim klientům v oblasti financí a podporovat je v jejich finančním rozvoji. V oblasti spoření a investování jsme chtěli klienty seznámit s možností investovat jejich prostředky prostřednictvím podílových fondů a zároveň zhodnocovat své peníze velmi nadstandardně úročeným spořicím účtem. Proto vznikl produkt Spořicí konto Bonus Invest, který kombinuje spoření a investování do podílových fondů Amundi,“ říká Lukáš Fridrich, manažer pro Spořicí, investiční a pojistné produkty v KB.

Podmínkou pro založení konta Bonus Invest je běžný účet vedený u Komerční banky bez investiční historie. Vedení účtu, stejně jako pohyby na něm, jsou zdarma. Akce platí pro nové smlouvy sjednané do 30. června 2021.

Úroková sazba spoření až 3 % p.a. do výše 3 mil. Kč do konce roku 2021 platí za podmínky, že klient stejnou nebo vyšší částku investujete do vybraných fondů.

Pavel Zúbek
Komunikace KB
mob.: +420 725 420 107
pavel_zubek@kb.cz