Za účasti Komerční banky se od 27. do 28. ledna 2009 na výstavišti Praha Holešovice uskuteční II. ročník veletrhu pomaturitního a celoživotního vzdělávání Gaudeamus region Praha a Gaudeamus International 2009.

Komerční banka je pravidelným účastníkem veletrhů pro studenty. Vedle pražského se účastní i brněnského veletrhu Gaudeamus. Tento má dlouholetou tradici - na podzim se uskuteční již XVI. ročník - a Komerční banka se ho zúčastní po šesté.

"Jako každý rok, i letos máme pro studenty připravenou soutěž. Tentokrát bude úkolem dosáhnout nejdelšího golfového odpalu. Mezi cenami pro výherce jsou připravené webkamery, pouzdra na mobil a hudební CD. Na stánku bude také možné využít přítomnosti bankovních poradců a zeptat se na cokoli, co studenty na kontu G2 zajímá, případně si konto rovnou založit," uvedl Radko Belada, zástupce vedoucího Marketingu retailového bankovnictví Komerční banky.

Na veletrhu se představí nejen české, ale i zahraniční univerzity, vysoké, vyšší odborné a jazykové školy, agentury zajišťující vzdělávání v zahraničí, instituce zabývající se přípravou na přijímací zkoušky a poradenstvím.

Komerční banka je jednou z nejefektivnějších univerzálních bank ve střední Evropě. Poskytuje klientům komplexní služby v oblasti drobného, podnikového a investičního bankovnictví. Na 8 790 zaměstnanců skupiny Komerční banky obsluhuje 1 619 000 klientů, kteří mohou využít rozsáhlé sítě 391 obchodních míst v celé České republice. KB nyní provozuje 666 bankomatů. Více než 940 000 klientů využívá jeden z kanálů přímého bankovnictví.

KB je součástí skupiny Société Générale, která je jednou z největších bankovních skupin v eurozóně (podle tržní kapitalizace). Jejích 151 000 zaměstnanců obsluhuje na celém světě 30 miliónů individuálních klientů.