Komerční banka spolupracuje s BudgetBakers

Komerční banka navázala spolupráci s fintechovým start-upem BudgetBakers. Díky tomuto partnerství mají podnikatelé v rámci internetového bankovnictví MojeBanka k dispozici aplikaci Board – finanční ředitel. Ta umožňuje sledovat vývoj finančních ukazatelů firmy, například cash flow, provozní výnosy a náklady, neuhrazené dluhy, hotovostní zůstatky. Již v březnu minulého roku Komerční banka jako první na trhu navázala spolupráci se společností Fakturoid a zařadila její služby do internetového a mobilního bankovnictví.

10. 12. 2019 10:00

„V otevírání našich bankovních systémů jiným bankám a fintechovým společnostem podle evropské směrnice PSD2 jsme lídrem na trhu. Naši klienti mohou sledovat přes mobilní a internetové bankovnictví Komerční banky své účty už u 11 bank. Spolupráce s BudgetBakers je dalším logickým krokem, jak poskytnout našim klientům zajímavé a nadstandardní služby, které podpoří podnikání.“

Jan Kubálek, manažer pro strategii retailového bankovnictví v Komerční bance

„Největší užitek z této spolupráce budou mít právě klienti Komerční banky, podnikatelé a živnostníci. Aplikace Board jim usnadní práci a pomůže posunout jejich podnikání a finanční řízení na vyšší level.“

Michal Kratochvíl, výkonný ředitel společnosti BudgetBakers

Jsou to právě podnikatelé, kteří nyní dostávají v rámci různých tarifů se slevou také aplikaci Board – finanční ředitel, do které si budou moci jednak napojit své účty a následně samozřejmě využívat všech jejích schopností. V základu je totiž aplikace zdarma.

Do aplikace Board – finanční ředitel si podnikatel napojí své účty a následně může nahlížet na svůj byznys z úplně jiné perspektivy. Board – finanční ředitel mu ukáže například stav byznysu z pohledu jednotlivých týmů, provozů nebo prodejních kanálů včetně provozního zisku, nákladů či nesplacených pohledávek. Nejde však o účetní aplikaci, ale o manažerský nástroj, který má pomáhat při řízení firmy.

Spolupráce s BudgetBakers je dalším krokem v naší strategii, která má za cíl přinášet našim klientům služby podporující jejich rozvoj.


Pavel Zúbek
Komunikace KB
+420 725 420 107
pavel_zubek@kb.cz