Jsme hrdým generálním partnerem unikátního hudebního tělesa

Aktuálně

Máme radost z toho, že se nám podařilo opět prodloužit partnerství s PKF – Prague Philharmonia na nadcházející koncertní sezónu 2022/2023.

Abychom vám zpříjemnili zážitek toho nejlepšího z klasické hudby v podání jednoho z nejrespektovanějších světových orchestrů, připravili jsme pro slevu 15 % na nákup jednotlivých koncertních vstupenek. K získání slevy stačí být držitelem platební karty KB.

Podmínky pro uplatnění slevy

Sleva 15 % je určena pro klienty a držitele platebních karet Komerční banky, a.s. Slevu je možné uplatnit při nákupu jednotlivých koncertních vstupenek na webových stránkách www.pkf.cz, a to po vytvoření registrace (založení uživatelského účtu) a ověření prvních šesti čísel platební karty.

Sleva platí na nákup jednotlivých vstupenek všech koncertních řad v sezóně 2022/2023  Orchestrální cyklus A, Komorní cyklus K, Cyklus soudobé hudby S, koncerty pro děti v Rudolfinu D/E. 

Sleva se nevztahuje na nákup abonmá koncertních řad a také na vstupenky cyklu PKF – Lobkowitz abonmá.

Detailní návod pro uplatnění slevy (755 kB, PDF)

Sleva platí na koncertní sezónu 2022/2023

O partnerovi

PKF – Prague Philharmonia je české hudební komorní těleso složené převážně z mladých absolventů hudebních škol. Bylo založeno v roce 1994 z iniciativy dirigenta Jiřího Bělohlávka. Dnes patří mezi nejrespektovanější české, ale i světové orchestry.

Naše spolupráce

Špičková a profesionální úroveň toho hudebního tělesa představuje hodnoty, které považujeme za své, a proto jsme se počínaje sezonou 2018–2019 stali jeho generálním partnerem.

V budově banky zazněly skladby Maurice Ravela, Claude Debussy či Erwina Schulhoffa

Na konci roku 2020 se netradiční prostředí pobočky Komerční banky na Václavském náměstí se proměnilo v koncertní sál a nahrávací studio zároveň. Aktuální situace neumožňovala návštěvu hudebních akcí, a proto jsme se rozhodli, společně s naším partnerem PKF – Prague Philharmonia, zprostředkovat milovníkům vážné hudby nevšední zážitek v podobě on-line komorního koncertu z historické budovy centrály KB.

Pusťte si záznam koncertu z 10. prosince 2020 (vysílání na YouTube)

Pusťte si záznam koncertu z 10. prosince 2020 (vysílání na Facebook)
 

From the Future World

V roce 2019 jsme pomohli jsme na svět unikátnímu dílu – umělá inteligence dokončila Dvořákovu neúplnou skladbu. O hudební nastudování se postarala právě PKF – Prague Philharmonia. Takto vzniklá skladba nazvaná AIVA/Antonín Dvořák: From the Future World op. 71 zazněla poprvé 4. 7. 2019 na společném vystoupení PKF – Prague Philharmonia a kapely Vypsaná fiXa na festivalu Rock for People.

Partnerská edice na mojekarta.cz

Pořiďte si platební kartu s unikátním hudebním designem.

Mojekarta.cz → Galerie → PKF - Prague Philharmonia