Jsme hrdým generálním partnerem
unikátního hudebního festivalu

Aktuálně

Těšíme se na viděnou 15. – 18. června 2022 na letišti v Hradci Králové.

V letošním roce pro vás chystáme speciální chill-out zónu věnovanou tématu udržitelnosti. Opět se můžete těšit na velkou diskuzní stage se zajímavými hosty, kterou tentokrát doplní menší stage, tzv. GEM-tower, poháněná větrem a sluneční energií. Na ní si budete moci kromě jiného pohodlně nabít váš telefon. Chybět nebude ani další program v podobě upcyklační dílny na textil, která nabídne možnost vyrobit si originální doplňky k vašemu festivalovému outfitu. Samozřejmostí bude nabídka občerstvení z bylinkového baru a fair trade kavárny, vše podávané do vratných kelímků.

V rámci KB zóny se také dozvíte více o naší nabídce eko karet s vysokým podílem recyklovaného plastu a projektu Udržitelný e-shop, který realizujeme společně s firmami Visa, Heureka a Asociace společenské odpovědnosti.

Ve středu 15. června od 21:30 vystoupí na festivalu skupina KB SymphoSix, která vznikla v rámci stejnojmenného projektu, který jsme realizovali ve spolupráci s TV Óčko.

O partnerovi

Rock for People je jeden z největších českých rockových hudebních festivalů. Jeho první ročník se uskutečnil v srpnu roku 1995 na atletickém stadionu v Českém Brodě a na několik kapel se tenkrát přišla podívat tisícovka návštěvníků. Několik posledních let se festival koná na letišti u Hradce Králové a každoročně ho navštěvuje přes 25 000 hudebních fanoušků. Více informací najdete na stránkách Rock for People.