Krok 1

Po přihlášení do internetového bankovnictví KB MojeBanka si v rámci služby Multibanking, kterou najdete v menu pod položkou „účty“ a v prvním sloupci „Přidat účet u jiné banky“.

Krok 2

Vyberete volbu Wüstenrot, a.s. a stisknete tlačítko „Pokračovat“ a budete přesměrováni do internetového bankovnictví Wüstenrot.

Krok 3

Zobrazí se vám přihlašovací okno do internetového bankovnictví Wüstenrot, kde je potřeba zadat místo požadovaného emailu registrační číslo. Přihlásíte se standardním způsobem, jak jste zvyklí.

Krok 4

Po úspěšném přihlášení se zobrazí okno s informací, že je váš požadavek zpracováván.

Krok 5

Po zpracování budete vyzvání k udělení souhlasu k tomu, aby mohla Wüstenrot realizovat propojení vašich účtu do bankovnictví Komerční banky. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „Souhlasím“.

Krok 6

Pro úplné potvrzení propojení vašich účtů do Komerční banky je nutné opsat kód, který vám přišel sms zprávou na váš mobilní telefon od Wüstenrot, do komunikačního okna „Přihlášení – 2. krok“ a potvrdit tlačítkem „Přihlásit“

Vzor sms:
Dobrý den, potvrzovací SMS kód pro vaše přihlášení do portálu Wüstenrot online je: 123456789

Krok 7

Po úspěšném potvrzení budete přesměrováni zpět do internetového bankovnictví MojeBanka.

Krok 8

Vaše účty z Wüstenrot jsou úspěšně propojeny do vašeho internetového bankovnictví MojeBanka. Přehledně je vidíte na úvodní obrazovce po přihlášení do internetového bankovnictví KB.