S čím vám
pomůžeme?

Pracujte v
prostředí svého
účetního systému

Automatické odesílání velkého množství transakcí najednou

Neustálý přehled o pohybech na účtech

S MojeBanka Business a Profibanka za stejnou cenu

Sjednejte si

Po telefonu

Vše nechte na nás. Vyplňte své telefonní číslo a my vám zavoláme.

Na pobočce

Domluvte si schůzku v den i čas, který vám vyhovuje.

Načítám

Hodí se vědět

Ke službě potřebujete osobní certifikát na čipové kartě nebo firemní certifikát uložený v souboru. Oba typy certifikátů získáte na pobočkách Komerční banky u svého bankovního poradce.

Odkazy:

Společně bezpečně

Trusteer Rapport

Certifikační průvodce

Přímý kanál demoverze

Stáhněte si

 • Efektivní nadstavba služby MojeBanka Business
 • Rychlá a jednoduchá správa bankovního účtu v prostředí vašeho účetního programu vám umožní
  • Neustálý přehled o pohybech na účtech
  • Odesílání a stahování velkého množství platebních příkazů a transakcí najednou
  • Hromadné odesílání tuzemských i zahraničních plateb
  • Stahování transakční historie, avíz, výpisů z platebních karet a elektronických výpisů ve formátu PDF
  • Automatické stahování dat pomocí firemního certifikátu bez zadávání hesla
 • Špičková úroveň zabezpečení komunikace mezi vámi a bankou i při podepisování příkazů v rámci služby
  • Veškerá komunikace je šifrovaná
  • Každou aktivní operaci podepisujete svým elektronickým podpisem uloženým na čipové kartě

Stáhněte si aktualizační soubor verze 29.0.0. Stažení provádějte přes webový prohlížeč (ne přes Přímý kanál).

 • Dvojitým kliknutím na soubor spustíte automatickou aktualizaci
 • Máte-li aplikaci na více počítačích, můžete na ně soubor nakopírovat (nestahujete na každý počítač zvlášť)
 • U operačních systémů Windows 8, Windows 8.1 a Windows 10 musí spuštění provést uživatel s administrátorským přístupem k danému počítači (ideálně správce počítačové sítě)
 • Alternativně můžete stáhnout celý instalační soubor, kdy nainstalujete kompletní program Přímý kanál

Aktualizace je povinná, starší verze nebude nadále funkční.

Pokud by vám něco nebylo jasné, obraťte se na naši bezplatnou infolinku +420 955 551 552, každý pracovní den od 8:00 do 22:00 hodin.

Spolupráce s účetními systémy

Přímý kanál je určen především pro jednoduchou a efektivní komunikaci mezi Vaším účetním systémem a bankou.

Jednoduchost, rychlost a spolehlivost služby Přímý kanál lze nejlépe využít ve spolupráci s níže uvedenými ekonomickými a účetními systémy.

Při komunikaci s bankou v rámci těchto produktů je možné pohodlně posílat platební příkazy a stahovat bankovní výpisy přímo z prostředí účetního systému.

 

K systémům, s nimiž je Přímý kanál plně integrován a které Vám doporučujeme používat, patří:

Účetní a ekonomické systémy pro malé a střední podniky

Ekonomický systém Money S3

Solitea, a. s. (dříve Cígler software, a.s.)

Ekonomický systém Money S3 patří mezi nejrozšířenější u malých a středních firem v České republice. Pokrývá všechny jejich požadavky od jednoduchého účetnictví až po síťové instalace s podvojným účetnictvím, sklady, objednávkami a mzdami. Je vhodný pro živnostníky i pro větší společnosti, které se zabývají obchodem a službami a také pro neziskové a příspěvkové organizace. Vyznačuje se snadným a pohodlným ovládáním, které jeho uživatelům umožňuje začít co nejdříve pracovat a využívat možností systému s minimálními náklady na zaškolení.

Ekonomický systém POHODA

Stormware, s. r. o.

POHODA je oblíbený účetní software pro malé až střední firmy z řad fyzických i právnických osob, který si doposud zakoupilo více než 100 000 uživatelů. Systém je oborově neutrální a je vhodný nejen pro živnostníky, podnikatele a společnosti, které se zabývají obchodem a poskytováním služeb, ale i pro podvojně účtující nevýdělečné organizace a svobodná povolání.

Účetní a evidenční systém EKONOM

Elisoft, s.r.o.

Účetní a evidenční systém EKONOM je výkonný lehce ovladatelný a cenově přístupný účetní software určený pro malé a středě velké firmy. Jeho předností je intuitivní ovládání, profesionální podpora a v neposlední řadě i skvělý poměr cena/výkon.

Ekonomický systém HELIOS Red

Asseco Solutions, a.s.

Ekonomický systém HELIOS Red je moderní software pro zpracování komplexní podnikové agendy podnikatelů, malých a středních firem využívajících účetnictví nebo daňovou evidenci. Není oborově zaměřen a je tedy vhodný pro různé obory podnikání. Díky otevřenosti systému jej lze snadno rozšiřovat a modifikovat podle aktuálních potřeb zákazníka. Velkou výhodou je komfortní provázání na e-shopy. Zavedení systému je snadné a zvládne jej i sám uživatel.

Produktová řada GORDIC WIN&DOS

GORDIC, s. r. o.

Produktová řada GORDIC WIN&DOS je určená zejména pro malé a střední organizace veřejné správy. V rámci této řady nabízí aplikace: Účetnictví a rozpočet (UCR®), Střednědobý rozpočtový výhled, Výkaznictví, Knihy došlých i odeslaných faktur, Komunikace s bankami, Pokladna, Evidence majetku, Sklady, Daně, dávky, pohledávky, Mzdy, Personalistika, Společné stravování, Evidence cestovních příkazů. Všechny aplikace jsou mezi sebou datově provázány, čímž přispívají k větší efektivitě práce.

Univerzální účetní systém MRP

MRP-Informatics, s. r. o.

Jde o jeden z nejrozšířenějších účetních systémů v ČR, který si získal oblibu zejména jednoduchostí ovládání, vysokou spolehlivostí a velmi příznivou cenou. Obsahuje tyto základní moduly: Jednoduché a Podvojné účetnictví, Adresy, Sklady, Faktury, Daňová přiznání, Mzdy a personalistiku, Majetek, Poštu, Maloobchod, Restaurace, Knihu jízd a Dopravu.

Vizuální účetní systém MRP

MRP-Informatics, s. r. o.

I v tomto případě se jedná o spolehlivý modulární účetní systém, jednoduchý na ovládání, s kvalitním servisem a s velmi příznivou cenou. Tento účetní systém ocení zejména ti uživatelé, kteří kromě pragmaticky spolehlivého účtování vyžadují od účetního systému i komfortní ovládání a exkluzivní, uživatelsky modifikovatelné, výstupní sestavy.

Informační systém SAFÍR

ARCON Technology s. r. o.

Informační systém SAFÍR je plně parametricky nastavitelným řešením vhodným pro dynamicky se rozvíjející uživatele. Informace jsou vždy ihned a přehledně k dispozici rozhodujícím pracovníkům. Výhodou je možnost uživatelských konfigurací, vlastního reportování a jednoduchého přizpůsobení systému.

 

Účetní a ekonomické systémy pro střední a větší podniky

HELIOS Orange

Asseco Solutions, a.s.

Informační systém HELIOS Orange je nejrozšířenější systém v segmentu malých a středních firem. Na trhu působí již od roku 1994 a získal více než 5 610 zákazníků. Je vystavěn na bázi vícevrstvé architektury client/server, která zajišťuje maximální bezpečnost dat, stabilitu a rychlost. Vedle ekonomické agendy zahrnuje i řízení obchodu a služeb, řízení procesů ve výrobních firmách, řízení lidských zdrojů, řízení dokumentů, problematiku Dopravy a spedice, Zemědělství a řadu dalších specifických oblastí. HELIOS Orange je znám množstvím oborových řešení. Nedílnou součástí jsou také Business Inteligence, CRM a Workflow.

HELIOS Green

Asseco Solutions, a.s.

Podnikový informační systém HELIOS Green je moderní ERP systém, který Vám nabízí zejména jednotnost a komplexnost, podklady pro strategické rozhodování, kontrolu finančních toků, či komfortní podporu podle aktuální platné legislativy. Samozřejmostí jsou také funkcionality jako Business Intelligence, CRM, Controlling, Workflow, Electronic document system a HELIOS Mobile, který vám dokonale zaručí mobilitu řešení, přístupy kdykoliv a kdekoliv. HELIOS Green pokrývá všechna oborová řešení a specifika Vašeho podnikání. Celý tým systému HELIOS Green Vám také poskytne spolehlivý a trvalý servis, který je našimi zákazníky velmi oceňován.

ABRA

ABRA Gen

ABRA Software a.s.

ABRA Gen je mimořádně komplexní ERP systém, který spolehlivě pokrývá firemní procesy středních a velkých firem. Zjednodušuje řízení firmy od CRM přes skladové hospodářství, výrobu, služby až po vedení účetnictví, reporting a podporu rozhodování. Všechny informace soustředí na jediném místě, pomáhá šetřit čas a osvobozuje od zbytečné administrativy. Přináší rychlé a přesné manažerské přehledy v reálném čase. Lidskou práci uspoří automatizace, rozhraní API a vysoká přizpůsobitelnost systému.

MRP – K/S

MRP-Informatics, s. r. o.

Účetní systém 3. generace, který je postaven na architektuře Klient/Server. Patří mezi nejbezpečnější a nejvýkonnější účetní systémy s největší perspektivou rozvoje do budoucna! MRP použila v tomto systému svou novou DMAL technologii, díky které se, kromě jiného, podařilo cenově zpřístupnit tento účetní systém už i pro středně velké firmy.

Informační systém GORDIC GINIS

GORDIC, s. r. o.

Informační systém GINIS je charakteristický sledováním každé písemnosti od vstupu do systému až po její zpracování některou z agend a provázaností účetních operací na prvotní doklady. Jedná se o kvalitativně vyšší přístup k problematice agend organizace - každý záznam v databázi je podložen striktně evidovanou a schvalovanou písemností. Znakem jeho využití pro efektivní řízení instituce je záznam a identifikace všech operací prováděných jednotlivými pracovníky organizace, což přispívá k naplnění jejich osobní zodpovědnosti. Systém se vyznačuje vysokou třídou bezpečnosti C2.

Podnikový informační systém BYZNYS Win

Solitea, a. s. (dříve J.K.R. spol. s r.o.)

Systém BYZNYS Win je vícevrstvá aplikace klient/server na databázové platformě Microsoft SQL Server. Je projektován pro zvládnutí vysokých nároků uživatele z hlediska objemu zpracovávaných dat a náročnosti na zpracování a výstupů. Poskytuje řešení pro různé způsoby nasazení (služby, maloobchod, velkoobchod, výroba, doprava, …). Umožňuje logisticky řídit toky dokladů a definovat speciální pohledy pro jednotlivé uživatele.

Altus VARIO

Solitea, a. s. (dříve Altus Development s.r.o.)

Altus VARIO je kompletní systém (ERP) pro obchodní, výrobní a distribuční firmy. Obsahuje veškeré agendy potřebné pro provoz firmy. Vyniká vysokou přizpůsobivostí, výkonem dostatečným pro firmy střední velikosti a důslednou kompatibilitou s MS Office.

Informační systém SAFÍR PLUS

ARCON Technology s. r. o.

Informační systém SAFÍR PLUS je prioritně určen pro obchodní a výrobní podniky. Systém logicky propojuje poptávky, nabídky, objednávky, technickou přípravu výroby (TPV), kalkulace, logistiku, plánování a řízení výroby, vše s automatickou vazbou do ekonomiky a mezd a řehledným reportováním.