Přímý kanál

Nadstavba služby MojeBanka Business, propojující banku s vaším účetním systémem.

S čím vám
pomůžeme?

Pracujte v
prostředí svého
účetního systému

Automatické odesílání velkého množství transakcí najednou

Neustálý přehled o pohybech na účtech

S MojeBanka Business a Profibanka za stejnou cenu

Sjednejte si

Po telefonu

Vše nechte na nás. Vyplňte své telefonní číslo a my vám zavoláme.

Na pobočce

Domluvte si schůzku v den i čas, který vám vyhovuje.

Načítám

Hodí se vědět

Ke službě potřebujete osobní certifikát na čipové kartě nebo firemní certifikát uložený v souboru. Podívejte se, jak získat a nainstalovat certifikát. Pak už jen stačí si službu nainstalovat – jak na to.

Odkazy:

Společně bezpečně

Trusteer Rapport

Certifikační průvodce

Přímý kanál demoverze

Stáhněte si

 • Efektivní nadstavba služby MojeBanka Business
 • Rychlá a jednoduchá správa bankovního účtu v prostředí vašeho účetního programu vám umožní
  • Neustálý přehled o pohybech na účtech
  • Odesílání a stahování velkého množství platebních příkazů a transakcí najednou
  • Hromadné odesílání tuzemských i zahraničních plateb
  • Stahování transakční historie, avíz, výpisů z platebních karet a elektronických výpisů ve formátu PDF
  • Automatické stahování dat pomocí firemního certifikátu bez zadávání hesla
 • Špičková úroveň zabezpečení komunikace mezi vámi a bankou i při podepisování příkazů v rámci služby
  • Veškerá komunikace je šifrovaná
  • Každou aktivní operaci podepisujete svým elektronickým podpisem uloženým na čipové kartě

Stáhněte si aktualizační soubor verze 23.0.0. Stažení provádějte přes webový prohlížeč (ne přes Přímý kanál).

 • Dvojitým kliknutím na soubor spustíte automatickou aktualizaci
 • Máte-li aplikaci na více počítačích, můžete na ně soubor nakopírovat (nestahujete na každý počítač zvlášť)
 • U operačních systémů Windows 7 SP1, Windows 8, Windows 8.1 a Windows 10 musí spuštění provést uživatel s administrátorským přístupem k danému počítači (ideálně správce počítačové sítě)

Aktualizace je povinná, starší verze nebude nadále funkční.

Pokud by vám něco nebylo jasné, obraťte se na naši bezplatnou infolinku +420 955 551 552, každý pracovní den od 8:00 do 22:00 hodin.

Spolupráce s účetními systémy

Přímý kanál je určen především pro jednoduchou a efektivní komunikaci mezi Vaším účetním systémem a bankou.

Jednoduchost, rychlost a spolehlivost služby Přímý kanál lze nejlépe využít ve spolupráci s níže uvedenými ekonomickými a účetními systémy.

Při komunikaci s bankou v rámci těchto produktů je možné pohodlně posílat platební příkazy a stahovat bankovní výpisy přímo z prostředí účetního systému.

 

K systémům, s nimiž je Přímý kanál plně integrován a které Vám doporučujeme používat, patří:

Účetní a ekonomické systémy pro malé a střední podniky

Ekonomický systém Money S3

CÍGLER SOFTWARE, a. s.

Ekonomický systém Money S3 patří mezi nejrozšířenější u malých a středních firem v České republice. Pokrývá všechny jejich požadavky od jednoduchého účetnictví až po síťové instalace s podvojným účetnictvím, sklady, objednávkami a mzdami. Je vhodný pro živnostníky i pro větší společnosti, které se zabývají obchodem a službami a také pro neziskové a příspěvkové organizace. Vyznačuje se snadným a pohodlným ovládáním, které jeho uživatelům umožňuje začít co nejdříve pracovat a využívat možností systému s minimálními náklady na zaškolení.

Ekonomický systém POHODA

Stormware, s. r. o.

POHODA je oblíbený účetní software pro malé až střední firmy z řad fyzických i právnických osob, který si doposud zakoupilo více než 100 000 uživatelů. Systém je oborově neutrální a je vhodný nejen pro živnostníky, podnikatele a společnosti, které se zabývají obchodem a poskytováním služeb, ale i pro podvojně účtující nevýdělečné organizace a svobodná povolání.

Účetní a evidenční systém EKONOM

Elisoft, s.r.o.

Účetní a evidenční systém EKONOM je výkonný lehce ovladatelný a cenově přístupný účetní software určený pro malé a středě velké firmy. Jeho předností je intuitivní ovládání, profesionální podpora a v neposlední řadě i skvělý poměr cena/výkon.

Ekonomický systém HELIOS Red

Asseco Solutions, a.s.

Ekonomický systém HELIOS Red je moderní software pro zpracování komplexní podnikové agendy podnikatelů, malých a středních firem využívajících účetnictví nebo daňovou evidenci. Není oborově zaměřen a je tedy vhodný pro různé obory podnikání. Díky otevřenosti systému jej lze snadno rozšiřovat a modifikovat podle aktuálních potřeb zákazníka. Velkou výhodou je komfortní provázání na e-shopy. Zavedení systému je snadné a zvládne jej i sám uživatel.

Produktová řada GORDIC WIN&DOS

GORDIC, s. r. o.

Produktová řada GORDIC WIN&DOS je určená zejména pro malé a střední organizace veřejné správy. V rámci této řady nabízí aplikace: Účetnictví a rozpočet (UCR®), Střednědobý rozpočtový výhled, Výkaznictví, Knihy došlých i odeslaných faktur, Komunikace s bankami, Pokladna, Evidence majetku, Sklady, Daně, dávky, pohledávky, Mzdy, Personalistika, Společné stravování, Evidence cestovních příkazů. Všechny aplikace jsou mezi sebou datově provázány, čímž přispívají k větší efektivitě práce.

Univerzální účetní systém MRP

MRP-Informatics, s. r. o.

Jde o jeden z nejrozšířenějších účetních systémů v ČR, který si získal oblibu zejména jednoduchostí ovládání, vysokou spolehlivostí a velmi příznivou cenou. Obsahuje tyto základní moduly: Jednoduché a Podvojné účetnictví, Adresy, Sklady, Faktury, Daňová přiznání, Mzdy a personalistiku, Majetek, Poštu, Maloobchod, Restaurace, Knihu jízd a Dopravu.

Vizuální účetní systém MRP

MRP-Informatics, s. r. o.

I v tomto případě se jedná o spolehlivý modulární účetní systém, jednoduchý na ovládání, s kvalitním servisem a s velmi příznivou cenou. Tento účetní systém ocení zejména ti uživatelé, kteří kromě pragmaticky spolehlivého účtování vyžadují od účetního systému i komfortní ovládání a exkluzivní, uživatelsky modifikovatelné, výstupní sestavy.

Informační systém SAFÍR

ARCON Technology s. r. o.

Informační systém SAFÍR je plně parametricky nastavitelným řešením vhodným pro dynamicky se rozvíjející uživatele. Informace jsou vždy ihned a přehledně k dispozici rozhodujícím pracovníkům. Výhodou je možnost uživatelských konfigurací, vlastního reportování a jednoduchého přizpůsobení systému.

 

Účetní a ekonomické systémy pro střední a větší podniky

HELIOS Orange

Asseco Solutions, a.s.

Informační systém HELIOS Orange je nejrozšířenější systém v segmentu malých a středních firem. Na trhu působí již od roku 1994 a získal více než 5 610 zákazníků. Je vystavěn na bázi vícevrstvé architektury client/server, která zajišťuje maximální bezpečnost dat, stabilitu a rychlost. Vedle ekonomické agendy zahrnuje i řízení obchodu a služeb, řízení procesů ve výrobních firmách, řízení lidských zdrojů, řízení dokumentů, problematiku Dopravy a spedice, Zemědělství a řadu dalších specifických oblastí. HELIOS Orange je znám množstvím oborových řešení. Nedílnou součástí jsou také Business Inteligence, CRM a Workflow.

HELIOS Green

Asseco Solutions, a.s.

Podnikový informační systém HELIOS Green je moderní ERP systém, který Vám nabízí zejména jednotnost a komplexnost, podklady pro strategické rozhodování, kontrolu finančních toků, či komfortní podporu podle aktuální platné legislativy. Samozřejmostí jsou také funkcionality jako Business Intelligence, CRM, Controlling, Workflow, Electronic document system a HELIOS Mobile, který vám dokonale zaručí mobilitu řešení, přístupy kdykoliv a kdekoliv. HELIOS Green pokrývá všechna oborová řešení a specifika Vašeho podnikání. Celý tým systému HELIOS Green Vám také poskytne spolehlivý a trvalý servis, který je našimi zákazníky velmi oceňován.

ABRA

ABRA Gen

ABRA Software a.s.

ABRA Gen je mimořádně komplexní ERP systém, který spolehlivě pokrývá firemní procesy středních a velkých firem. Zjednodušuje řízení firmy od CRM přes skladové hospodářství, výrobu, služby až po vedení účetnictví, reporting a podporu rozhodování. Všechny informace soustředí na jediném místě, pomáhá šetřit čas a osvobozuje od zbytečné administrativy. Přináší rychlé a přesné manažerské přehledy v reálném čase. Lidskou práci uspoří automatizace, rozhraní API a vysoká přizpůsobitelnost systému.

MRP – K/S

MRP-Informatics, s. r. o.

Účetní systém 3. generace, který je postaven na architektuře Klient/Server. Patří mezi nejbezpečnější a nejvýkonnější účetní systémy s největší perspektivou rozvoje do budoucna! MRP použila v tomto systému svou novou DMAL technologii, díky které se, kromě jiného, podařilo cenově zpřístupnit tento účetní systém už i pro středně velké firmy.

Informační systém GORDIC GINIS

GORDIC, s. r. o.

Informační systém GINIS je charakteristický sledováním každé písemnosti od vstupu do systému až po její zpracování některou z agend a provázaností účetních operací na prvotní doklady. Jedná se o kvalitativně vyšší přístup k problematice agend organizace - každý záznam v databázi je podložen striktně evidovanou a schvalovanou písemností. Znakem jeho využití pro efektivní řízení instituce je záznam a identifikace všech operací prováděných jednotlivými pracovníky organizace, což přispívá k naplnění jejich osobní zodpovědnosti. Systém se vyznačuje vysokou třídou bezpečnosti C2.

Podnikový informační systém BYZNYS Win

JKR, s. r. o.

Systém BYZNYS Win je vícevrstvá aplikace klient/server na databázové platformě Microsoft SQL Server. Je projektován pro zvládnutí vysokých nároků uživatele z hlediska objemu zpracovávaných dat a náročnosti na zpracování a výstupů. Poskytuje řešení pro různé způsoby nasazení (služby, maloobchod, velkoobchod, výroba, doprava, …). Umožňuje logisticky řídit toky dokladů a definovat speciální pohledy pro jednotlivé uživatele.

Altus VARIO

Altus Development s.r.o.

Altus VARIO je kompletní systém (ERP) pro obchodní, výrobní a distribuční firmy. Obsahuje veškeré agendy potřebné pro provoz firmy. Vyniká vysokou přizpůsobivostí, výkonem dostatečným pro firmy střední velikosti a důslednou kompatibilitou s MS Office.

Informační systém SAFÍR PLUS

ARCON Technology s. r. o.

Informační systém SAFÍR PLUS je prioritně určen pro obchodní a výrobní podniky. Systém logicky propojuje poptávky, nabídky, objednávky, technickou přípravu výroby (TPV), kalkulace, logistiku, plánování a řízení výroby, vše s automatickou vazbou do ekonomiky a mezd a řehledným reportováním.