Co je
KB Rádce?

KB Rádce reaguje na aktuální situaci, která nás všechny zasáhla,  a přináší vám užitečné rady a tipy ze světa finančního poradenství. Na stránce naleznete články a videa, které pro vás budeme připravovat i nadále

Proč
KB Rádce?

Vnímáme obtížnost současné situace i příležitosti, které nabízí.
Přinášíme vám aktuální informace a praktické náměty pro rozvoj vašeho podnikání.

Jak začít prodávat online?

Posuňte svůj online marketing o krok dál!

Hledáte cesty jak oslovit a získat nové zákazníky?
Přemýšlíte, jak vylepšit své současné webové stránky?
Zjišťujete, jak zlepšit výsledky svých stávajících kampaní?
Využijte limitovanou nabídku bezplatné konzultace pro KB klienty od společnosti Webmium.

eshop
eshop

Jak začít prodávat online?

Pro malé i větší firmy je online prezentace téměř nezbytná. V této sekci vám ukážeme, jak rozšířit podnikání do online světa. Přečtěte si článek a níže naleznete konkrétní řešení, která jsme připravili ve spolupráci s našimi partnery.

paymium logo

Paymium - jednoduchý online prodej přímo z vašeho webu

Přemýšlíte jak vaše produkty nebo služby zpřístupnit online a získat tak nové zákazníky? Nemáte potřebu budovat rovnou e-shop? Seznamte se s jednoduchým řešením, které vám umožní online prodej přímo z vašeho webu nebo sociálních sítí.

shoptet logo

Shoptet - jak si založit a provozovat vlastní e-shop

Zamýšlíte se nad založením vlastního e-shopu? Nevíte co to obnáší a kde začít? Zajímá vás, jaké možnosti máte? Prohlédněte si webinář s informacemi a doporučením české jedničky mezi e-shopovými řešeními.
 

alza logo

Alza.cz - jak se stát dodavatelem jedničky na českém trhu

Máte unikátní a zajímavý produkt, pro který hledáte nové zákazníky? Rádi byste posunuli vaši nabídku do onlinu? Podívejte se na webinář, který vás seznámí s tím, jak se stát dodavatelem velkého internetového obchodu. 

Více informací a zvýhodněná nabídka pro klienty KB

Více informací a zvýhodněná nabídka pro klienty KB

Více informací a zvýhodněná nabídka pro klienty KB

ruka podepisující papír

Jak založit s.r.o.?

Založení společnosti s ručením omezením není v Čechách pouze jednoduchou formalitou. Přečtěte si informace a doporučení, jak na s.r.o.

Banky v mobilu se bát nemusíte

Používáte zatím jen internetové bankovnictví? Mobilní aplikace Komerční banky chrání vaše peníze na stejně špičkové úrovni, jako když se k účtu přihlašujete z webu.

pán v obleku
pán v obleku

Příběhy našich klientů, jejichž podnikání ovlivnil COVID

Zeptali jsme se našich klientů, jak současná situace ovlivňuje jejich podnikání a jak se vypořádali s opatřeními, která se týkají nás všech. Těší nás, že jsme jim jako banka a finanční partner mohli pomoci s odkladem splátek a že naši klienti využívají výhodné podnikatelské úvěry, které jsme pro ně připravili ve spolupráci s ČMZRB.

​Makroekonomická prognóza ve světle koronaviru

Zeptali jsme se našeho hlavního ekonoma na aktuální stav české ekonomiky, trh práce, inflaci a další důležité otázky a prognózy.

pán v obleku
pán v obleku

Jak vypadá situace na trzích?

Recese zasáhla české i světové trhy. Ovlivňuje inflaci, úrokové sazby a samozřejmě také investice. Jak si s tím vším poradit, vám prozradí naši odborníci.

​Koronavirus: pohroma, nebo příležitost?

Podívejte se na svět po pandemii očima hlavního ekonoma KB. Prozradí vám, že žádná recese není katastrofa, ba naopak je příležitostí, jak podnikání posunout dál nebo využít nových příležitostí.

pán v obleku
portrét ženy

​Kde získat finanční pomoc pro podnikání

Pokud vaše podnikání negativně ovlivnila pandemie, máte hned několik možností, jak získat finanční pomoc. Více vám prozradí naše odbornice.

Světová i lokální ekonomika v době pokoronavirové

Zeptali jsme se našeho hlavního ekonoma na důležité otázky, které se týkají dopadu a dalšího předpokládaného vývoje v návaznosti na pandemii COVID-19.

pán v obleku
pán v obleku

​Konkrétní dopady COVID-19 na náš každodenní život

V dalším dílu rozebírá náš odborník do detailu možné budoucí scénáře v oblastech jako je zaměstnanost, kurz koruny či nákupní chování českých zákazníků.

​Pomoc podnikatelům v/po době virové

Seznamte se s příležitostmi pro OSVČ a menší firmy, jak získat peníze, snížit odvody nebo ušetřit náklady na zaměstnance. Jakou pomoc nabízí stát a banky, abyste překonali krizi v době koronaviru?

pán v obleku
přemýšlející muž

8 doporučení pro krizovou komunikaci

Udržte si důvěru zákazníků, zaměstnanců nebo investora. Špatná komunikace může ohrozit vaše dobré jméno a samotnou existenci podnikání. Vyvarujte se chyb a využijte tipy z praxe.

​Důležité a aktuální informace pro podnikatele

Chybí Vám spolehlivé informace o současné situaci? Uvítáte přístup k pravidelným aktualitám a komentářům odborníků? Přihlaste se k odběru novinek od Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR, dlouhodobého partnera KB v podpoře podnikatelů.

pán v obleku