Dne 17. 6. 2020

Kam letos vyrazíme na dovolenou? Společně s ústupem koronakrize a blížícími se prázdninovými měsíci napadá tato otázka snad každého. Vzhledem k situaci ve světě se dá předpokládat, že Češi letos vyrazí za hranice České republiky méně často než v minulých letech a spíše dají přednost dovolené v naší krásné zemi.

I proto jsme pro klienty KB připravili mimořádnou nabídku cestovního pojištění ke kartám. Uvítají ji především držitelé debetních a kreditních karet – například Zlaté, Platinové a Infinite nebo korporátních karet. Zásadní je, že cestovní pojištění, které klasicky platí pouze při cestě do zahraničí, teď můžete využít i v České republice. Konkrétně se jedná o úrazové pojištění, pojištění nevyužité dovolené a pojištění zavazadel.

Díky tomu můžete být skvěle pojištěni, i když se rozhodnete pro tuzemskou dovolenou. Stačí si zaplatit ubytování v některém zařízení, které takové služby v ČR běžně nabízí.

Dovolenou bez obav tak můžete strávit třeba v penzionu, hotelu, lázních, pronajaté chatě nebo třeba kempu. Vyrazit můžete klidně jen na víkend na kola nebo na vodu. O pojištění na cesty se pak už nemusíte starat.

Ověřte si, zda máte na bezplatné cestovní pojištění v tuzemsku nárok i vy na telefonním čísle +800 521 521 nebo u svého bankéře.
Přejeme vám pohodovou dovolenou plnou zážitků v naší krásné zemi.