Karta, která se vám bude líbit!

Vyberte si motiv z bohaté galerie nebo limitovaných edicí

Co můžete mít na kartě?

Limitované edice

Mám zájem

Galerie

Mám zájem

LIMITOVANÁ EDICE 

Vyberte si z řady nových šampionů
League of Legends Esport

Je to jednoduché

  • Pro děti a studenty je vlastní design karty zdarma. Ostatní zájemci zaplatí 149 Kč na 3 roky.

  • Je to rychlé. Kartu doručíme poštou během několika dnů.

  • Jako klienti vše vyřídíte online. Pokud u nás účet ještě nemáte, pomůžeme vám rádi na pobočce.

  • Vyberte si motiv z galerie nebo z limitované edice

Pořiďte si kartu s vlastním designem

Na pobočce

Ať už jste naším klientem nebo ne, nejjednodušší cesta k novém designu vede na pobočku, kde za vás vše vyřídíme.

ZAVOLÁME VÁM

Dejte nám své číslo, ozveme se a poradíme vám, jak na to.

JSTE NAŠÍM KLIENTEM?

O nový design si můžete zažádat v internetovém bankovnictví MojeBanka.

Zažádat
Načítám

Jak na to

Žádost

Pro žádost o vlastní design karty potřebujete design kód. Pokud ho ještě nemáte, zažádejte o něj v internetovém bankovnictví MojeBanka nebo v aplikaci Mobilní banka. Můžete také zavolat svému bankovnímu poradci (kontakt na něj najdete v Mobilní bance). Nebo přijďte na pobočku a se vším vám pomůžeme.

Výběr motivu

Design kód, který obdržíte e-mailem, vložte na webu mojekarta.cz a vyberte si design karty. Na výběr máte z rozmanitých designů v galerii a limitovaných edicích.

Hotovo

Novou kartu s vlastním designem vám doručíme během několika dní. Pokud měníte design na kartě, které končí platnost, dostanete novou kartu ve standardním termínu – ještě než skončí platnost té stávající.

Zřízení účtu

Účet si nejjednodušeji založíte na pobočce, kde s vámi rovnou zpracujeme žádost o kartu s vlastním designem. E-mailem obdržíte design kód, který budete potřebovat v dalším kroku.

Podívejte se na nabídku našich účtů.

Výběr motivu

Obdržený design kód vložte na webu mojekarta.cz a vyberte si design karty. Na výběr máte z rozmanitých designů v galerii a limitovaných edicích.

Hotovo

Novou kartu s vlastním designem vám doručíme během několika dní. Pokud měníte design na kartě, které končí platnost, dostanete novou kartu ve standardním termínu – ještě než skončí platnost té stávající.

Hodí se vědět

V internetovém bankovnictví MojeBanka v nabídce „Karty“ zvolte „Přidání nové karty“. Vyberte položku „Debetní karta“ a potvrďte, že chcete sjednat. Vyberte z možností „MojeKarta Embosovaná karta“ Visa nebo Mastercard. Nastavte si parametry své budoucí karty (můžete nechat výchozí) a v kroku „Kontaktní údaje“ nezapomeňte uvést e-mail pro poslání design kódu. Přečtěte si smlouvu a podepište ji KB Klíčem. Následně vám pošleme e-mail s design kódem pro výběr designu karty.

Obdobným způsobem si o kartu požádate i v aplikaci Mobilní banka.
 

internetovém bankovnictví MojeBanka v nabídce „Karty“ zvolte „Přidání nové karty“. Vyberte položku „Kreditní karta osobní“ a potvrďte, že chcete sjednat. Vlastní desinge kreditní karty jde sjednat jen u 4U karty. Pak si nastavte parametry karty nebo ponechte výchozí. Vyberte možnost „Chci vlastní design karty“ a zadejte e-mailovou adresu pro poslání design kódu. Dokončete průvodce žádostí, zkontrolujte si, že ve smlouvě vše sedí a podepište ji KB Klíčem. Následně vám pošleme e-mail s design kódem pro výběr designu karty.

Kdykoli v průběhu platnosti karty si v internetovém bankovnictví MojeBanka můžete zažádat o reaktivaci design kódu. V nabídce „Karty“ → „Přehled karet“ vyberte kartu s vlastním designem, u které chcete změnit obrázek. Na detailu karty klikněte na „Upravit nastavení karty“ a v dalším okně zaškrtněte „Chci změnit vlastní design“. Po dokončení žádosti vám přijde aktivovaný design kód na zadanou e-mailovu adresu. Novou kartu vám vydáme formou duplikátu. Samotná změna designu je zdarma, za vydání duplikátu účtujeme poplatek podle Sazebníku.

Pokud platnost vaší karty brzy skončí, můžete si požádat o změnu designu. A to přímo v internetovém bankovnictví MojeBanka. V nabídce „Karty“ → „Přehled karet“ vyberte kartu s vlastním designem, u které chcete změnit obrázek. Na detailu karty klikněte na „Upravit nastavení karty“ a v dalším okně zaškrtněte „Chci změnit vlastní design“. Pozor, tato možnost se automaticky zamkne 6 týdnů před vypršením platnosti karty. Na zadanou e-mailovou adresu vám pošleme nový design kód, se kterým si vyberete nový design karty. Samotná změna designu je zdarma, zaplatíte pouze standardní sazebníkový poplatek za vlastní design obnovené karty.