Karta, která se vám bude líbit!

Vyberte si motiv z galerie či limitovaných edicí, nebo nahrajte vlastní fotku!

Co můžete mít na kartě?

Limitované edice

Mám zájem

Vlastní fotka

Mám zájem

Galerie

Mám zájem

LIMITOVANÁ EDICE 

Vyberte si z řady šampionů
League of Legends Esport
a získejte 2 800 RP

Je to jednoduché

  • Pro děti a studenty je vlastní design karty zdarma. Ostatní zájemci zaplatí jednorázových 149 Kč.

  • Je to rychlé. Kartu doručíme poštou během několika dnů.

  • Naši klienti vše vyřídí online. Pokud u nás účet ještě nemáte, pomůžeme vám rádi na pobočce.

  • Můžete použít vlastní fotku nebo si vybrat design z galerie.

Pořiďte si kartu s vlastním designem

Na pobočce

Ať už jste naším klientem nebo ne, nejjednodušší cesta k novém designu vede na pobočku, kde za vás vše vyřídíme.

ZAVOLÁME VÁM

Dejte nám své číslo, ozveme se a poradíme vám, jak na to.

JSTE NAŠÍM KLIENTEM?

O nový design si můžete zažádat v internetovém bankovnictví MojeBanka.

Zažádat
Načítám

Jak na to

Žádost

Pro žádost o vlastní design karty potřebujete design kód. Pokud ho ještě nemáte, zažádejte o něj v internetovém bankovnictví MojeBanka  nebo  v aplikaci Mobilní banka. Můžete také zavolat svému bankovnímu poradci  (kontakt na něj najdete v aplikaci Mobilní banka). Nebo přijďte na pobočku a my vám se vším pomůžeme.

Výběr motivu

Design kód, který obdržíte emailem, vložte na webu mojekarta.cz a vyberte si design pro vaši kartu. Na výběr máte z rozmanitých designů v limitovaných edicích, galeriích, případně si můžete nahrát vlastní obrázek.

Hotovo

Novou kartu s vlastním designem vám doručíme během několika dní. Pokud měníte design na kartě, které končí platnost, doručíme vám novou kartu ve standardním termínu před vypršením platnosti stávající karty.

Zřízení účtu

Účet si nejjednodušeji založíte na pobočce, kde s vámi rovnou zpracujeme žádost o kartu s vlastním designem. E-mailem obdržíte design kód, který budete potřebovat v dalším kroku.

Podívejte se jaké účty vám nabízíme.

Výběr motivu

Obdržený design kód vložte na webu mojekarta.cz a vyberte si design pro vaši kartu. Na výběr máte z rozmanitých designů v limitovaných edicích, galeriích, případně si můžete nahrát vlastní obrázek.

Hotovo

Novou kartu s vlastním designem vám doručíme během několika dní. Pokud měníte design na kartě, které končí platnost, doručíme vám novou kartu ve standardním termínu před vypršením platnosti stávající karty.

Hodí se vědět

V internetovém bankovnictví MojeBanka v nabídce „Karty“ zvolte „Přidání nové karty“. Vyberte položku „Debetní karta“ a potvrďte, že chcete sjednat. Vyberte z možností „MojeKarta Embosovaná karta“ Visa nebo Mastercard. Nastavte si parametry své budoucí karty (můžete nechat výchozí) a v kroku „Kontaktní údaje“ nezapomeňte uvést e-mail pro poslání design kódu. Přečtěte si smlouvu a podepište ji KB Klíčem. Následně vám pošleme e-mail s design kódem pro výběr designu karty.

Obdobným způsobem si o kartu požádate i v aplikaci Mobilní banka.
 

internetovém bankovnictví MojeBanka v nabídce „Karty“ zvolte „Přidání nové karty“. Vyberte položku „Kreditní karta osobní“ a potvrďte, že chcete sjednat. Vlastní desinge kreditní karty jde sjednat jen u 4U karty. Pak si nastavte parametry karty nebo ponechte výchozí. Vyberte možnost „Chci vlastní design karty“ a zadejte e-mailovou adresu pro poslání design kódu. Dokončete průvodce žádostí, zkontrolujte si, že ve smlouvě vše sedí a podepište ji KB Klíčem. Následně vám pošleme e-mail s design kódem pro výběr designu karty.

V aplikaci Mobilní banka otevřete nabídku „Nový produkt“ a zvolte položku „Design karty“. Nahrajte obrázek z telefonu nebo vyfoťte nový a jakkoli ho upravte. Zadejte své telefonní číslo. Pokud zatím nemáte design kód, ujistěte se, že je tato možnost vypnutá, odsouhlaste dokumenty a klikněte na „Objednat“ – tím nám odešlete e-mail vygenerovaný aplikací. Teď je řada na nás. V krátké době se vám ozveme a žádost spolu dokončíme. 

Pokud se rozhodnete pro svoji vlastní fotografii, buďte kreativní, ale zároveň si dejte pozor na určitá omezení. Podrobnosti najdete v Oznámení o designu MojeKarta. Aplikace na webu MojeKarta zkontroluje, jestli má obrázek dostatečné rozlišení a ukáže vám, jak bude vaše karta vypadat. Během několika dnů vám dáme vědět, jestli jsme váš obrázek schválili.

Podporované formáty:

  • obrázek nahrávejte pouze ve formátu JPG či JPEG
  • požadované rozlišení v rozměrech 2400x1330 a 4200x4200 pixelů

 

Kdykoli v průběhu platnosti karty si v internetovém bankovnictví MojeBanka můžete zažádat o reaktivaci design kódu. V nabídce „Karty“ → „Přehled karet“ vyberte kartu s vlastním designem, u které chcete změnit obrázek. Na detailu karty klikněte na „Upravit nastavení karty“ a v dalším okně zaškrtněte „Chci změnit vlastní design“. Po dokončení žádosti vám přijde aktivovaný design kód na zadanou e-mailovu adresu. Novou kartu vám vydáme formou duplikátu. Samotná změna designu je zdarma, za vydání duplikátu účtujeme poplatek podle Sazebníku.

Pokud platnost vaší karty brzy skončí, můžete si požádat o změnu designu. A to přímo v internetovém bankovnictví MojeBanka. V nabídce „Karty“ → „Přehled karet“ vyberte kartu s vlastním designem, u které chcete změnit obrázek. Na detailu karty klikněte na „Upravit nastavení karty“ a v dalším okně zaškrtněte „Chci změnit vlastní design“. Pozor, tato možnost se automaticky zamkne 6 týdnů před vypršením platnosti karty. Na zadanou e-mailovou adresu vám pošleme nový design kód, se kterým si vyberete nový design karty. Samotná změna designu je zdarma, zaplatíte pouze standardní sazebníkový poplatek za vlastní design obnovené karty.