Jak můžu využívat letištní salonky

Informace o provozu salonků najdete na stránkách jejich poskytovatelů:


Detailní přehled dle typu karty naleznete níže.

Novinka

Klienti s prémiovou či firemní VISA kartou mohou od 15.9.2023 využít vstup zdarma nebo za zvýhodněnou cenu do salonku Vienna lounge nebo SKY lounge na letišti ve Vídni. 

Jak využít pohodlí letištních salonků s kartami Komerční banky?

  • V saloncích na letišti v Praze nebo Bratislavě se vám vyplatí prokazovat se prestižní kartou Mastercard (Kreditní karta World Elite, A karta, Lady karta nebo debetní Zlatá karta případně jakákoliv firemní karta Mastercard).
  • V saloncích na letišti ve Vídni se vyplatí prokazovat se prestižní kartou Mastercard (Kreditní karta World Elite, A karta, Lady karta nebo debetní Zlatá karta, případně jakákoli firemní karta Mastercard) nebo prestižní kartou Visa (debetní Zlatá karta, Platinum Visa, Visa Infinite, případně jakákoli firemní karta Visa)
  • V salonku FastTrack Lounge ukazujte vaši prémiovou kartu Visa - Zlatou osobní Visa, Visa Infinite, Platinum Visa nebo firemní Zlatou kartou Visa.
  • V saloncích DragonPass vás ke vstupu opravňuje registrace do programu v mobilní aplikaci DragonPass a následně vygenerovaný QR kód na displeji vašeho mobilního telefonu. DragonPass je součástí výhod Kreditní karty World Elite, debetní karty Platinum, karty Visa Infinite a Zlatých korporátních karet.

Vstupy do salonků dle typu karty

Kreditní karty osobní

Debetní karty osobní

Kreditní karty firemní

Debetní karty firemní

Související články