Dobré zprávy z KB, květen

Dětské produkty s bonusem 500 Kč, penzijko pro děti s odměnou 1 000 Kč a další dobré zprávy
Další dobré zprávy
Sjednejte dětský produkt<br>s bonusem 500 Kč

Sjednejte dětský produkt
s bonusem 500 Kč

Nově můžete online nebo na pobočce sjednávat dětské produkty s vedením účtu zdarma. Už od narození máme pro děti spořicí účet. Od 6 let běžný účet v tarifu Start s kartou. A od 15 let nabízíme multiměnový účet v tarifu Standard, který si mohou sjednat i samy, nebo ho pro ně můžete sjednat vy v aplikaci KB+.

Do 30. 6. 2024 vás navíc za sjednání dětského účtu odměníme bonusem 500 Kč, pokud na něj vložíte alespoň 500 Kč. (Platí pro nové dětské klienty při založení účtu v aplikaci KB+.)

Více o účtech
Získejte odměnu 1 000 Kč za penzijko

Získejte odměnu 1 000 Kč za penzijko

Zvažujete, že svému dítěti založíte doplňkové penzijní spoření? Tak teď je na to ideální čas. Nově ho snadno uzavřete online v aplikaci KB+. A ještě od nás získáte 1 000 Kč jako bonus za sjednání. Myslet na budoucnost dětí se vám vyplatí.

Chci penzijko
Pojistěte si své platební karty a&nbsp;osobní věci

Pojistěte si své platební karty a osobní věci

Vyberte si jednu z našich extra služeb Bezpečí nebo Bezpečí+ a pojistěte si tak osobní věci a platební karty. Například extra služba Bezpečí+ vám za 99 Kč měsíčně díky pojištění proplatí škodu za ukradený telefon až 25 000 Kč nebo nahradí škodu způsobenou phishingovým útokem, kdy z vás útočník vyláká přístupové údaje do KB bankovnictví.

Zajímá mě to
 Ověřujte si své hovory s KB

Ověřujte si své hovory s KB

Podvodníci bohužel neustále hledají cesty, jak vás ošidit. Dokonce už umí i napodobit známá telefonní čísla. Ale s aplikací KB+ si na Vás nepřijdou. Kdykoliv vám zavolá zaměstnanec KB, automaticky vám nabídne ověření své identity pomocí KB Klíče. Tam si zobrazíte jeho jméno a komunikační kód, který v daný okamžik znáte jen vy dva. Pokud tak neučiní sám od sebe, požádejte ho o to. Identitu volajícího si můžete ověřit i na Kontaktním centru KB nebo u svého bankovního poradce.

Více podrobností
Vybírejte hotovost ze sdílených bankomatů

Vybírejte hotovost ze sdílených bankomatů

Za stejných podmínek jako z našich bankomatů můžete vybírat hotovost i z bankomatů tří dalších bank: MONETA Money Bank, Air Bank a UniCredit Bank. Díky tomu ušetříte za poplatky za použití cizích bankomatů, pomáháte nám neplýtvat energiemi a navíc máte některý z téměř 2 000 sdílených bankomatů vždy po ruce. 

Sdílené bankomaty

Další novinky

Nadace KB

Nadace KB

Přispějte s námi v aplikaci KB+ na dobrou věc prostřednictvím Nadace KB.

Více informací

Mohlo by vás zajímat

Dobré zprávy

Dobré zprávy

Ještě více Dobrých zpráv
KB Rádce

KB Rádce

Další rady a tipy najdete na našem portálu KB Rádce