Infinite

Kufr na letišti

Cestovní pojištění

Nadstandardní pojištění pro celou rodinu, bez limitu pojistného krytí pro případ akutního zdravotního stavu. Více v detailech pojištění (PDF, 1,5 MB) a pojistných podmínkách (PDF, 1 MB).

Letištní salónek

DragonPass

Zpříjemněte si čekání na letadlo v pohodlných letištních saloncích po celém světě s DragonPassem. Na své kartě máte 10 vstupů ročně zdarma.

Golfové hole

Pojištění sportovního vybavení a elektroniky

Vaše sportovní vybavení a elektronika jsou pojištěné na soukromých a pracovních cestách v ČR i v zahraničí. Více se dozvíte v informačním dokumentu (PDF, 1,4 MB) nebo pojistných podmínkách (PDF, 1 MB).

Silnice

Asistenční služby pro motoristy

Získejte pomocníka na cestách autem po ČR i Evropě. V případě poruchy stačí zavolat asistenční službu na +420 266 799 787. Více najdete v informačním dokumentu (PDF, 43 kB) nebo v Podmínkách asistenční služby (PDF, 226 kB).

Lifestyle

Asistenční služba Lifestyle

Zařídíme za vás nákup, donášku květin nebo dárků, zajistíme rezervaci stolu v restauraci, nákup vstupenek na kulturní akce nebo služby tlumočníka. Volejte na +420 272 101 012. Více v informačním dokumentu (PDF, 20 kB) nebo v pojistných podmínkách (PDF, 1 MB).

Právní asistence

Pojištění právní asistence

Naším zájmem je chránit vaše práva. Proto jsme ke kartě Infinite přidali i pojištění právní asistence. Přečtěte si (PDF, 1,4 MB), v jakých situacích vám pomůžeme. Více najdete v pojistných podmínkách (PDF, 1 MB).

Hotelový pokoj

Luxury Hotels

Nechte se rozmazlovat a užívejte si výhody a nadstandardní služby v prestižních ubytovacích zařízeních po celém světě díky službě Visa Luxury Hotels.

Důležité dokumenty

Osobní přístup

Neváhejte se obrátit na svého osobního bankéře, který vám kdykoli rád poradí.