TÉMATA

Úvod   |   Financování   |   Inovace   
Jak prodávat online   |   Rady podnikatelům   |

Jak vybrat platební terminál

Pro výběr toho pravého terminálu pro vás je rozhodující, kde a kolik plateb denně přijímáte, jestli potřebujete tisknout účtenky a zda máte pokladní systém, se kterým terminál chcete propojit. Vybírat můžete mezi pultovými a přenosnými zařízeními, nebo i terminálem v mobilu. Zajímavou novinkou jsou potom samoobslužné terminály, které vaši zákazníci ovládají sami.

platební terminál a jeho typy
člověk pracující u stolu na počítači s kávou a telefonem

​Co je SEO a jak pomůže vašemu podnikání

Přečtěte si, jak organicky zvýšit počet a kvalitu návštěv na vašem webu.

QR kód

Proč byste ho měli začít dávat na faktury.

obrázek
žena navlékající korálky

​Jak začít podnikat jako OSVČ

Chcete se vrhnout na podnikání, ale nevíte, kde začít? Přečtěte si, jak na vlastní byznys, co nezapomenout a na co si dát pozor.

Jak založit s.r.o.?

Založení společnosti s ručením omezením není v Čechách pouze jednoduchou formalitou. Přečtěte si informace a doporučení, jak na s.r.o.

ruka podepisující papír
pán v obleku

​Pomoc podnikatelům v/po době virové

Seznamte se s příležitostmi pro OSVČ a menší firmy, jak získat peníze, snížit odvody nebo ušetřit náklady na zaměstnance. Jakou pomoc nabízí stát a banky, abyste překonali krizi v době koronaviru?

8 doporučení pro krizovou komunikaci

Udržte si důvěru zákazníků, zaměstnanců nebo investora. Špatná komunikace může ohrozit vaše dobré jméno a samotnou existenci podnikání. Vyvarujte se chyb a využijte tipy z praxe.

přemýšlející muž
labyrint

​Důležité a aktuální informace pro podnikatele

Chybí Vám spolehlivé informace o současné situaci? Uvítáte přístup k pravidelným aktualitám a komentářům odborníků? Přihlaste se k odběru novinek od Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR, dlouhodobého partnera KB v podpoře podnikatelů.