Trusteer Rapport

Nástroj zaměřený na ochranu proti specifickým hrozbám typu podvržených škodlivých stránek (phishing), škodlivých programů (malware) a na zamezení pokusů o zjištění hesel (keylogger), které cílí na uživatele internetového bankovnictví.

Software pro
vaši ochranu

Zabrání získání hesla
a upozorní na podvodné
stránky

Instalace trvá jen pár minut.

1.

Antivir nás neochrání kompletně a zpravidla není schopen pružně reagovat na nová rizika typu podvržených stránek, které se tváří jako seriózní (tzv. phishing).

2.

Trusteer Rapport je speciálně zaměřený právě na ochranu proti specifickým hrozbám typu podvržených škodlivých stránek (phishing), škodlivých programů (malware) a na zamezení pokusů o zjištění hesel (keylogger) apod.

3.

Trusteer Rapport je používán klienty předních finančních institucí, např. Bank of America, ING, Societé Générale a další.

4.

Trusteer Rapport funguje na vašem PC nebo MACu. Konkrétní otázky a odpovědi najdete v sekci FAQ.

5.

Po instalaci na vaše PC nebo MAC se Trusteer Rapport objeví jako doplněk internetového prohlížeče. Na stránkách Komerční banky je ochrana zapnuta automaticky.

6.

A jestli si ani teď nebudete vědět rady, na nic nečekejte a volejte Klientskou linku +420 955 551 552.

Trusteer Rapport podrobněji

Trusteer Rapport vytváří bezpečný tunel mezi vaším počítačem a stránkou, na kterou se přihlašujete. Sleduje vaše chování a chování chráněné stránky. Upozorní vás, pokud zjistí, že se někdo pokouší podvrhnout podvodnou stránku (phishing). Umí zabránit i pokusům o podvodné získání hesla.

1.

Kdo z nás může s čistým svědomím říct, že si nikdy nestáhl nějakou písničku?

2.

Kdo z nás může s čistým svědomím říct, že má absolutní přehled o tom, co na jeho domácím / firemním počítači spouštějí děti / zaměstnanci?

3.

Kdo z nás může s čistým svědomím říct, že nikdo z jeho známých a přátel nemůže mít zavirovaný počítač?

4.

I když budeme mít auto v perfektním stavu a budeme dodržovat pravidla silničního provozu, kdo nám zaručí, že naproti nejede opilý řidič? Není lepší si zapnout bezpečnostní pás?

Trusteer Rapport firemní řešení

Kvalitní a pravidelně aktualizovaný antivirový program je pro firmy nezbytností. Trusteer Rapport jej doplňuje a nabízí specializovaný přístup k řešení bezpečnosti uživatelů přistupujících k internetovému bankovnictví.

ZÍSKEJTE TRUSTEER RAPPORT
Oficiální stránky Trusteer Rapport pro Komerční banku.
Návod na instalaci | Návod na instalaci ve firemním prostředí pro IT specialisty

1.

Kdo z nás může s čistým svědomím říct, že má absolutní přehled o tom, co na jeho firemním počítači spouštějí zaměstnanci?

2.

Kdo z nás může s čistým svědomím říct, že nikdo z jeho pracovníků nebo kolegů nemůže mít zavirovaný počítač?

3.

Pokud máte možnost udělat pro bezpečnost firemních financí něco navíc, udělejte to.

4.

Trusteer Rapport lze instalovat na jakémkoliv operačním systému Windows od verze XP výše, resp. Mac OSX od verze 10.6 a výše. Prohlédněte si detailní přehled.