Jděte do některé z 5 limitek
v exkluzivní edici

10 % sleva na vybrané
herní produkty ASUS ROG

SLEVA NA VYBRANÉ HERNÍ PRODUKTY ASUS ROG

Jak to funguje

Objednejte si platební kartu Mastercard s designem League of Legends Esport. Poté od nás e-mailem dostanete slevový kód do e-shopu ASUS, který můžete využít na vybrané herní produkty z řady ASUS ROG.

Akce platí od 13. 9. 2021. do 31. 8. 2022. Nabídka herních produktů se mění každé 4 měsíce, abyste vždy měli přístup k těm posledním novinkám. Slevový kód můžete použít i opakovaně.

Slevový kód obdrží automaticky také klienti, kteří si objednali kartu Mastercard s designem League of Legends Esport ještě před začátkem této akce, tj. i před 13. 9. 2021.

NAŠI ŠAMPIONI

Ve spolupráci s Mastercard vám přinášíme limitovanou edici karetních designů, tentokrát s motivem populární esport hry League of Legends. Jedná se o první esport kartu na trhu a seženete ji pouze u Komerčky.

aatrox

Aatrox

Šermíř, který toho hodně vydrží a exceluje v týmových šarvátkách

Orianna

Orianna

Mechanická dáma s magickou koulí, kterou ničí vlny nepřátel

Aphelios

Aphelios

Temný střelec, jehož arzenál nezná hranic

Senna

Senna

Podpůrná střelkyně, která ochraňuje své parťáky a sbírá duše padlých protivníků

Nidalee

Nidalee

Lovkyně, která se dokáže přeměnit na pumu a z džungle přepadává protihráče

Pořiďte si kartu s league of legends esport

Na pobočce

Ať už jste naším klientem nebo ne, nejjednodušší cesta k novém designu vede na pobočku, kde za vás vše vyřídíme.

ZAVOLÁME VÁM

Dejte nám své číslo, ozveme se a poradíme vám, jak na to.

JSTE NAŠÍM KLIENTEM?

O nový design si můžete zažádat v internetovém bankovnictví MojeBanka.

Zažádat
Načítám

Jak na to

Žádost

Pro žádost o vlastní design karty potřebujete design kód. Pokud ho ještě nemáte, zažádejte o něj v internetovém bankovnictví MojeBanka  nebo  v aplikaci Mobilní banka. Můžete také zavolat svému bankovnímu poradci  (kontakt na něj najdete v aplikaci Mobilní banka). Nebo přijďte na pobočku a my vám se vším pomůžeme.

Výběr motivu

Design kód, který obdržíte emailem, vložte na webu mojekarta.cz a vyberte si design pro vaši kartu. Na výběr máte z rozmanitých designů v galerii a limitovaných edicích.

Hotovo

Novou kartu s vlastním designem vám doručíme během několika dní. Pokud měníte design na kartě, které končí platnost, doručíme vám novou kartu ve standardním termínu před vypršením platnosti stávající karty.

Zřízení účtu

Účet si nejjednodušeji založíte na pobočce, kde s vámi rovnou zpracujeme žádost o kartu s vlastním designem. E-mailem obdržíte design kód, který budete potřebovat v dalším kroku.

Podívejte se jaké účty vám nabízíme.

Výběr motivu

Obdržený design kód vložte na webu mojekarta.cz a vyberte si design pro vaši kartu. Na výběr máte z rozmanitých designů v galerii a imitovaných edicích.

Hotovo

Novou kartu s vlastním designem vám doručíme během několika dní. Pokud měníte design na kartě, které končí platnost, doručíme vám novou kartu ve standardním termínu před vypršením platnosti stávající karty.

ASUS ROG DELTA S, USB-C

ASUS ROG Strix GS-AX5400

ASUS myš ROG ROG GLADIUS III

ASUS ROG Zephyrus G14