Když chcete kartu
jakou nemá nikdo jiný

Jaké designy na vás čekají v galerii
nebo v limitovaných edicích

Vlastní design na vaší kartě za 149 Kč po dobu platnosti karty

Pro děti a studenty je služba zdarma

Zažádejte si sami v aplikacích MojeBanka nebo Mobilní banka

Obrázky z galerie nebo limitovaných edicí

Co to je MojeKarta

Chcete mít originální platební kartu? U Komerčky žádný problém.  Můžete si vybrat s široké nabídky předschválených designů z našich galerií nebo limitovaných edicí na MojeKarta.cz. Tato služba se jmenuje MojeKarta a je dostupná k vybraným debetním i kreditním kartám KB.  Více na o služby vlastní design na kartě.

V naší galerii najdete spoustu inspirace, ať už fandíte hokeji, milujete zvířátka či umění. Nezapomínáme ani na karty pro děti. Můžete si také vybrat design z našich limitovaných edic - jsou časově omezené a pouze do vyprodání, proto neváhejte s výběrem. Takovou kartu opravdu nemá každý!

K získání takové jedinečné karty potřebujete mít design kód.
Jak na to?

Hodí se vědět

V internetové bankovnictví MojeBanka vyberte z nabídky „Karty“ > „Můžu si sjednat“ položku „Debetní karta“ a potvrďte, že chcete sjednat. Na následující stránce si vyberte z možností pro MojeKarta „Embosovaná karta“, buď Visa nebo MasterCard. Poté si nastavte parametry své budoucí karty (můžete ponechat výchozí) a v kroku „Kontaktní údaje“ nezapomeňte uvést e-mail, kam vám pošleme design kód. Přečtěte si smlouvu, podepište ji KB Klíčem a máte hotovo! Na e-mail vám pošleme design kód a vy si můžete vybrat svůj design na www.mojekarta.cz.

Stejným způsobem si můžete o kartu požádat i v aplikaci MobilníBanka.

V internetové bankovnictví MojeBanka vyberte z nabídky „Karty“ > „Můžu si sjednat“ položku „Kreditní karta osobní“ a potvrďte, že chcete sjednat. Na následující stránce si vyberte typ karty (doporučujeme 4U kartu s nejnižší úrokovou sazbou) a nastavte si její parametry nebo ponechte výchozí. V dalším kroku vyberte možnost „Chci vlastní design karty„ a zadejte e-mailovou adresu, kam vám pošleme design kód. Dokončete průvodce žádostí, zkontrolujte si, že ve smlouvě vše sedí a podepište ji KB Klíčem. Až dostanete e-mailem váš design kód, můžete začít vybírat svůj vlastní design na www.mojekarta.cz.

V aplikaci MobilníBanka otevřete nabídku Nový produkt a zvolte položku Design karty. V dalším kroku již můžete nahrát obrázek z telefonu nebo vyfotit nový a jakkoli si ho upravit. Jestliže design kód zatím nemáte, ujistěte se, že je tato možnost vypnutá a klikněte na Objednat. V dalším kroku zadejte své telefonní číslo a odešlete nám e-mail, který Vám vygeneruje aplikace. O víc už se nemusíte starat, naši pracovníci Vás sami budou kontaktovat ohledně dokončení žádosti.

TODO: doplnit screenshoty z MBA

Kdykoli v průběhu platnosti karty si můžete zažádat o reaktivaci design kódu pro změnu designu v MojeBanka. Nová karta Vám bude vydána formou duplikátu. Přihlaste se do internetového bankovnictví MojeBanka a v nabídce Karty > Přehled karet vyberte kartu s vlastním designem, u které chcete změnit obrázek. Na detailu karty klikněte na Upravit nastavení karty a v následujícím okně zaškrtněte Chci změnit vlastní design. Po dokončení žádosti Vám přijde aktivovaný design kód na zadanou e-mailovu adresu. Samotná změna designu je zdarma, za vydání duplikátu je účtován poplatek dle Sazebníku KB.

Pokud se blíží expirace vaší karty, můžete si požádat o změnu designu. A to přímo v internetovém bankovnictví MojeBanka. V nabídce Karty > Přehled karet vyberte kartu s vlastním designem, u které chcete změnit obrázek. Na detailu karty klikněte na Upravit nastavení karty a v následujícím okně zaškrtněte Chci změnit vlastní design. Pozor, tato možnost se automaticky zamkne 6 týdnů před vypršením platnosti Vaší stávající karty. Na váš e-mail obdržíte platný design kód, pod kterým si zadáte na www.mojekarta.cz nový design karty. Samotná změna designu je zdarma, zaplatíte pouze standardní sazebníkový poplatek za vlastní design za celé období platnosti obnovené karty.

V případě jakýchkoli Vašich dotazů ohledně produktu MojeKarta navštivte naši pobočku nebo volejte na zákaznickou linku 844 11 22 55.

Kreditní karty: A karta, Lady karta, Infinite, MasterCard Platinum, Korporátní karta, Zlatá korporátní karta, Business World

Debetní karty: Visa Platinum, Stříbrná firemní karta a některé druhy speciálních karet

 

 

Když navštívíte stránku www.mojekarta.cz, tak po Vás budeme chtít vložit design kód. Nevíte si s tím rady? Nevadí, vyberte možnost Ne pro pokračování bez design kódu a prohlédněte si obsah naši Galerie, Limitovaných edicí nebo si vyzkoušejte nahrát svůj obrázek. Když nám poté o sobě v krátkém formuláři necháte kontaktní údaje, tak se Vám naši operátoři ozvou a dohodnou s Vámi další postup tak, ať máte vybranou kartu co nejdříve u sebe.

Pokud jste již byl/a na pobočce nebo jste si sjednali design kód v internetovém bankovnictví MojeBanka a přišel Vám e-mailem, tak zvolte možnost Ano a zkopírujte Váš kód (16ti místné číslo) do editovacího pole. Klikněte na Pokračovat, aplikace Váš kód ověří a jestli je vše v pořádku, tak Vám nic nebrání vybrat si ten nejlepší obrázek na kartu a žádost dokončit. Jestliže vybíráte design pro novou kartu, bude Vám doručena během několika pracovních dní. Pokud si měníte design na kartu, které končí platnost, tak nová Vám bude doručena ve standardním termínu před vypršením platnosti.

 

Screenshoty k Mobilce:

Jakmile dostanete váš design kód, nic vám nebrání vybrat si obrázek nebo nahrát vlastní na www.mojekarta.cz.