Karty všeobecně

KB Klíč nově otevírá dveře k bezpečným, rychlým a jednoduchým platbám kartou na internetu

Jak to funguje? Po zadání platby kartou vám na mobilní telefon přijde upozornění z aplikace KB Klíč. V aplikaci stačí platbu potvrdit otiskem prstu nebo skenem obličeje, případně zvoleným kódem. Detail potvrzované platby uvidíte přímo v aplikaciVíce o KB Klíči se dozvíte na www.kb.cz/kbklic

Debetní karta

Debetní kartu dostanete od banky k vašemu bankovnímu účtu. Když s ní platíte v obchodech a na internetu nebo vybíráte hotovost z bankomatů či u obchodníků (tzv. Cash Back), používáte své vlastní peníze. Ke kartě je možné využívat další doplňkové služby, např. cestovní pojištění.

Kreditní karta

Kreditní karta kombinuje výhody platební karty společně s neúčelovým úvěrem, aniž byste museli čerpat své vlastní finanční prostředky a současně opakovaně žádat banku o úvěr. Používáním kreditní karty čerpáte peníze banky, které jsou pro vás dostupné na úvěrovém účtu až do výše bankou schváleného úvěrového limitu.
S kreditní kartou můžete využívat výhod doplňkových služeb a benefitů, např. slevové programy či cestovní pojištění k platebním kartám nebo různé druhy asistenčních služeb.

Jak funguje kreditní karta?

MojeKarta

MojeKarta je služba umožňující výběr designu na kartu. Vybrané platební karty mohou být vytvořenay s designem dle vašeho výběru za podmínek uvedených v Průvodci k platebním kartám a dle naší aktuální nabídky.

Vkladová karta

Vkladová karta se hodí například pro vaše zaměstnance, kterým chcete umožnit rychlé a jednoduché vkládání hotovosti na firemní účet prostřednictvím vkladových bankomatů KB, ale jiný přístup k tomuto účtu nepotřebují. Vkladová karta neumožňuje platby u obchodníků, výběry hotovosti ani žádné jiné transakce. 
Peníze se vkládají na účet ke kartě. Držiteli karty je možné povolit či zakázat zobrazení zůstatku účtu na bankomatu.
Více informací o Vkladové kartě od Komerčky

Firemní karta

Firemní karta je debetní nebo kreditní platební karta, poskytnutá k firemnímu či podnikatelskému účtu. Označuje se také jako služební karta nebo korporátní karta. Korporátní karta je kreditní karta přizpůsobená svými parametry potřebám firem s obratem nad 60 milionů Kč.
Oproti platebním kartám pro soukromé osoby najdeme u platebních karet pro firmy a korporace několik specifik, týkajících se nastavení karty a její administrace.

Nenašli jste odpověď?

Nenašli jste odpověď?

Podpora karet KB

Tel.:+420 955 512 230

E-mail: klientska_linka@kb.cz

Doporučujeme si kontakt uložit do telefonu

Další témata